Спеціальні потреби

Актуально

Гаїті вразив потужний землетрус

Внаслідок найсильнішого за два останні століття в Гаїті землетрусу спустошено великі частини цієї збіднілої країни Карибського басейну. Надходять повідомлення про жертви та руйнування. Чимало людей засипані під уламками обвалених будівель.

За повідомленнями очевидців тіла загиблих лежали на вулицях столиці країни Порт-о-Пренс після того як у вівторок пополудні країну вразив землетрус, сила якого склала 7,0 балів за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу знаходився приблизно за 16 кілометрів від гаїтянської столиці.

Велика кількість будівель у столиці обвалилася, в тому числі президентський палац і приміщення штаб-квартири миротворчої місії ООН на Гаїті.

Голова миротворчих сил Об’єднаних Націй АЛЕН ЛЕ РОЙ сказав, що чимало працівників ООН перебувало у будинку коли він завалився і, що доля їх залишається невідомою. Згодом, повідомлено про загибель чотирьох бразильських солдатів – учасників місії ООН.

У результаті землетрусу і низки повторних поштовхів у столиці перервано телефонний зв’язок і подачу електроенергії. Отримати точну інформацію про масштаби стихійного лиха неможливо.

Деякі мешканців вдаломя до використання таких соціальних мереж як Твіттер та Фейсбук, аби надіслати ЗМІ фото руйнування.

Міжнародні благодійні організації Червоний Хрест та Червоний Півмісяць закдикають до надання постраждалій країні невідкладної допомоги.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG