Спеціальні потреби

Клінтон і Буш створили фонд допомоги жертвам землетрусу

У понеділок до Гаїті вирушив колишній президент Сполучених Штатів Біл Клінтон. Він разом з іншим колишнім президентом Джорджем Бушем очолив гуманітарну місію США в цій країні.

Тим часом президент Сполучених Штатів Барак Обама зазначив, що відбудова Гаїті триватиме не дні чи тижні, а місяці і роки. Президент віддав належне своїм попередникам, які створили фонд допомоги потерпілим від землетрусу на Гаїті і контролюватимуть використання зібраних коштів:

«Президенти Буш і Клінтон допоможуть американцям у їхніх зусиллях, тому що реакція на катастрофу має бути справою кожного з нас. Ці жахливі спустошливі сцени нагадують нам не лише про нашу гуманність, але й про спільну відповідальність».

Президент зазначив, що спільна робота республіканця Буша і демократа Клінтона свідчить про об’єднання зусиль американців. Для Біла Клінтона – це особливе доручення, оскільки він є спеціальним посланцем ООН на Гаїті. У 1994-му році Клінтон надіслав у цю країну війська аби повернути до влади демократично обраного президента Арістіда, усунутого з посади шляхом військового перевороту. Клінтон висловив надію, що з допомогою США, гаїтянам вдасться відбудувати свою країну.

Як і багато інших організацій, які збирають допомогу для Гаїті, Фонд Буша і Клінтона використовує новітні технології. Мінімальну пожертву у п’ять доларів кожен може зробити із свого мобільного телефону за лічені хвилини. Станом на понеділок, американці пожертвували лише за допомогою мобілок 16 мільйонів доларів.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG