Спеціальні потреби

Актуально

На спустошеній землетрусом Гаїті триває мародерство 

У той час як на Гаїті поширюється мародерство мешканці Порт-о-Пренса залишають спустошену землетрусом столицю у пошуках харчів.

У понеділок американські військовослужбовці патрулювали вулиці Порт-о-Пренса у намаганнях розігнати мародерів, які грабували магазини і будинки забираючи звідти, все що могли. Деякі люди почали втікати із столиці у пошуках харчів і кращого житла у сільських місцевостях країни.

Минув майже тиждень з часу коли Гаїті вразив нищівний землетрус, силою у сім балів за шкалою Ріхтера. За приблизними підрахунками внаслідок стихії загинуло до двохсот тисяч людей. Затримки у постачі допомоги постраждалим викликають неспокій в країні.

Вуличні затори, бюрократичне замішання і побоювання щодо атак на автоколони з допомогою, як також колапс місцевої влади, ускладнює доставки допомоги жертвам землетрусу.

У понеділок кількасот людей зібралося біля посольств США та Канади з надією на отримання віз, аби виїхати з Гаїті. Інші намагаються автобусами залишити столицю.

Втім, сьогодні Рада безпеки ООН голосуватиме в справі надіслання на Гаїті додаткових трьох з половиною тисяч військових та поліцейських для підсилення миротворчих заходів.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG