Спеціальні потреби

Актуально

ОПІК сприяє поверненню в Україну інвесторів США
Американські інвестори повертаються в Україну за допомогою кредитів та страхування ОПІК. У середу у посольстві України у Вашингтоні Бізнес-рада США-Україна провела перший тренінг для інвесторів щодо того, як користуватись послугами ОПІК.

ОПІК – агентство американського уряду, яке надає кредити та страхує американські інвестиції за кордоном – відновило свою роботу в Україні. Кредити ОПІК можуть складати від 15 тисяч доларів у секторі малого бізнесу, до 300-400 мільйонів доларів для великих інвестиційних проектів. Американські та українські інвестори, які взяли участь у семінарі проведеному Бізнес-радою США-Україназ особливим ентузіазмом сприйняли цю новину.

Президент юридичної компанії RULG-Ukrainian Legal Group Ірина Паліашвілі зазначила: «Я думаю багато інвесторів, які були розчаровані останніми подіями, отримали нові сподівання. Це не просто моральна підтримка, вони можуть звернутись до ОПІК і отримати фінансування, яке надзвичайно важко знайти у ці дні. Тому, я думаю, це прекрасно з точки зору репутації, як також з точки зору розвитку бізнесу».

Відновлення роботи ОПІК в Україні відкриває нові можливості для приходу інвестицій на український ринок, – каже виконавчий директор Broad Street Capital Group Алекс Гордін:

«Ми віримо, що відкриття операцій ОПІК в Україні, особливо у цей час – у період виборів та економічної кризи – є сигналом для інвесторів, що Україна є країною, де варто робити бізнес. Це надасть інструменти, які до сьогодні не були доступними у приватному секторі – це фінансування та страхування. І це важливий сигнал для інвесторів, що вони повинні звернути свою увагу на Україну».

Окрім кредитування американські компанії, які хочуть робити бізнес в Україні, можуть також застрахувати свої інвестиції у тому числі і від політичних ризиків.

Віце-президент ОПІК з питань страхування Род Моріс зазначив:«Якщо ви маєте страхування ОПІК це означає, що будь-який уряд, чи то уряд України, чи Венесуели, чи Домініканської Республіки, розуміє, що за цим інвестором стоїть уряд США, тому вони мають тенденцію не втручатись у діяльність таких компаній, так як би вони це могли це робити».

І хоча процес отримання кредитів та страхування від ОПІК є довготривалим та вимагає детального документування проекту, інвестори переконані, що це на довготривалу перспективу відкриває двері в Україну для американських інвестицій.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG