Спеціальні потреби

Актуально

Тойота відкликає з ринку понад два мільйони автомобілів

Найбільший у світі автовиробник – японська компанія Тойота – відкликає з американського ринку два мільйони триста тисяч автомашин для ремонту педалі газу, яка може застрягти і спричинити аварійну ситуацію.

Механізм, який додає газу з часом може зноситися і спричинити сповільнення чи застрягання педалі, що може призвести до раптового набору швидкості автомобіля. чи навпаки, нездатності набрати швидкість коли необхідно.

Тойота відкликає машини випуску 2005-2010 років таких моделей як РАВ-4, Королла, Матрікс, Авалон, Камрі, Гайлендер, Тундра те Секвоя. До подібного кроку компанія вдалась ще у версені минулого року. Тоді власникам майже чотирьох мільйонів машин інших моделей, було запропоновано повернути автомобілі для безкоштовного ремонту. Щоправда, тоді проблема, за словами представників компанії, полягала у коврику, який міг спричинити застрягання педалі газу.

У вересні 2009-го року відкликання з ринку машин було найбільшим в історії японської компанії.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG