Спеціальні потреби

В Афганістані від вибуху міни загинуло шестеро солдатів


Афганські офіційні особи повідомили, що вибух закладеної на дорозі міни убив чотирьох афганських солдатів, проте губернатор провінції вийшов з інциденту живим.

За повідомленнями, губернатор провінції Вардак Галім Фідай подорожував в автоколоні, коли в районі на південний захід від Кабула стався вибух. Органи влади кажуть, що неподалік автомобілів вони заарештували місцевого командира угруповання Талібан.

Тимчасом міжнародні сили повідомили, що в суботу в південному районі Афганістану від вибуху міни загинуло двоє американських військовослужбовців. Північноатлантичний Союз також повідомив, що загинув 16-річний афганець, коли ступив на домашнього виробництва міну. Інцидент стався в районі Танай у південно-східній провінції Хост.

Міжнародні сили заявили, що в південно-східній провінції Пактика повстанці обстріляли таксі. Три афганки загинули і щонайменше дві отримали поранення. Вони кажуть, що водій таксі привіз поранених на базу військ НАТО, де їм надано медичну допомогу.

Раніше американська установа, яка спостерігає за екстремістськими ісламськими сайтами в Інтернеті, повідомила, що екстремістське угруповання визнало, що, за всіма ознаками, американський безпілотний літак обстріляв і вбив 15 його членів десь в Афганістані. З посиланням на Ісламську партію Туркестану, сказано, що в атаці, яка сталася у вівторок, загинуло 13 осіб уйгурської національності і двоє турків.

Представники пакистанської розвідки заявили, що атака сталася в північно-західному племінному районі неподалік кордону з Афганістаном та що загинуло щонайменше п’ятеро екстремістів.

XS
SM
MD
LG