Спеціальні потреби

Актуально

Чого очікують інвестори від нової української влади?
В очікування другого туру голосування в Україні перебувають не лише українці, але й інвестори, які працюють або планують працювати в Україні. З тим чого вони очікують від нової майбутньої української влади з Голосом Америки поділились члени бізнес ради США-Україна.

Президент юридичної компанії «RULG-Ukrainian Legal Group» Ірина Паліашвілі:

«Ми очікуємо стабільності, прозорості, ми очікуємо чітких правил покращення інвестиційного режиму і, як юрист, я мушу додати, що всі очікують фундаментального радикального покращення правового режиму. Бо це одна з головних перепон для інвестицій бо вони звичні до верховенства права, сучасного регулювання, чого в Україні не вистачає».

Віце-президент «InZero Systems» Юрій Янковський:

«Підйом економіки в першу чергу, створення сприятливих умов для бізнесу, зменшення рівня корупції в країні, щоб відкрити бізнес, працювати було легко і просто».

Заступник голови представництва «Укрексімбанк» Ігор Рохманюк:

«Безумовно розвитку і нічого крім розвитку. Ми розуміємо, що були об’єктивні причини, які не давали можливості розвиватись, але сьогодні усі мають надію на краще. Під розвитком ми розуміємо гроші, які повинні вливатись в Україну, яка повинна далі розвиватись».

Виконавчий директор «Broad Street Capital Group» Алекс Ґордін:

«Не втручайтесь, дотримуйтесь принципу верховенства права і дайте можливість приватному бізнесу робити їх роботу. Вони завжди знайдуть найкращий вихід з ситуації».


Всі новини дня

До Сан-Дієго на протезування прибули мати з донькою, які постраждали під час обстрілу вокзалу у Краматорську. Відео

Коли 8 квітня росіяни обстріляли переповнений людьми залізничний вокзал Краматорська, загинуло 59 людей, 114 отримали поранення. Зараз до Сан-Дієго прибули мати з донькою, які постраждали від вибухів.

«Я впевнений, що Україна отримає американські літаки» - Тарас Чмут, фонд "Повернись живим" – інтерв’ю. Відео

Як працює віддалена авіабаза США на Алясці. Відео

Як працює віддалена авіабаза США на Алясці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Російська війна в Україні змусила Сполучені Штати відправити додаткові американські війська у Європу для захисту східного флангу НАТО. Втім загроза з боку Росії та Китаю змушує Вашингтон бути обачними не лише на сході від американського континенту, але й з крайньої півночі.

Українські авіатори завершили кількаденний візит до Вашингтона - ексклюзивний коментар. Відео

Українські авіатори завершили кількаденний візит до Вашингтона, де зустрілися з американськими конгресменами та сенаторами.

Підсумки саміту G7 для України. Відео

Підсумки саміту G7 для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

“Огидним варварством" назвав Джо Байден недільні обстріли житлових будівель у Києві. Про це він сказав на полях саміту «Групи семи», який в ці дні триває у Німеччині.

Більше

XS
SM
MD
LG