Спеціальні потреби

У чім таємниця популярності гамбургерів у США?

Гамбургери у США не втрачають своєї популярності. Їжа швидкого приготування користується неабияким попитом, а зокрема в такому ресторані як «Кантер», що у містечку Карлсбад, штат Каліфорнія. Адже тут все зводиться до одного - асортименту. Але в чому ж таки секрети популярності цього ресторану?

«Кантер» є, фактично, фабрикою гамбургерів, де все побудовано навколо одного принципу: замовляй на вибір. І тут цього правила дотримуються по-особливому; адже саме в цьому ресторані кожен бажаючий може вибрати собі до смаку будь-який гамбургер. У «Кантері» їх пропонують у дуже широкому асортименті - більше 300 тисяч різновидів. Власниця ресторану Шарлота Ю каже, що все взято під увагу:

«У нас 312 тисяч комбінацій. Ми все підрахували і це справді так».

До гамбургера можна замовити чи не будь-який соус, що існує в природі, а також широкий асортимент сирів. А в додаток, покупець - за бажанням - до меню може додати ще кілька складників на вибір, каже власник ресторану Том Ю:

«Коли покупець доходить до сирів, то перед ним постає вибір із десяти різновидів. А потім, до свого гамбургеру, він ще може додати такі складники як наприклад сушені ягоди, спеціальні гострі перчики, чи брюсельську капусту».

Тож у «Кантері» справді є з чого вибирати. Ну а спражні гурмани, крім вже стандарнтного додатку у вигляді картоплі фрі, до гамбургера можуть замовити собі ще й молочний коктейль.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG