Спеціальні потреби

Обама передав Конгресові проект бюджету на 2011 рік


Президент Барак Обама передав Конгресові проект бюджету на суму трьох трильйонів восьмисот мільярдів доларів, який зосереджується на створенні робочих місць і скороченні довготермінових дефіцитів.

Запропонований Обамою бюджет на 2011 фінансовий рік передбачає також рекордний дефіцит на суму приблизно одного трильйона шестсот мільярдів доларів на поточний фінансовий рік, який закінчується 30 вересня.

На наступний фінансовий рік Білий дім передбачає дефіцит бюджету на суму приблизно одного трильйона трьохсот мільярдів доларів, причому дефіцит зменшуватиметься протягом наступних кількох років.

План бюджету передбачає, що протягом решти десятиліття дефіцит сягатиме приблизно 4.5% американської економіки. Багато економістів вважають це неможливим для втримання, тому що великі дефіцити шкодять економічному зростанню, збільшуючи процентні ставки.

Проект бюджету мусить бути схвалений Конгресом.

Минулого тижня у своїй промові про стан держави президент Обама заявив, що контроль бюджетного дефіциту надзвичайно важливий. За урядовими підрахунками, наприкінці 2009 року дефіцит бюджету Сполучених Штатів сягав понад одного трильйона сорока одного мільярда доларів.

XS
SM
MD
LG