Спеціальні потреби

Актуально

Рівень безробіття у Сполучених Штатах дещо впав

Рівень безробіття у США знизився на 0.3% і становив у січні 9.7%. Це найнижчий показник упродовж останніх п’яти місяців.

Втім, не зважаючи на незначний спад офіційного рівня безробіття по країні, найновіший звіт Міністерства праці вказує на те, що економіка США втратила у січні 20 тисяч робочих місць.

Включаючи цю цифру, впродовж останніх двох років роботу в країні втратило до 8.4 мільйона американців.

У січні спостерігалось зменшення місць праці у будівельній і транспортній галузях, натомість збільшилась їх кількість у секторі нерухомості та тимчасових послуг.

Торік у першому півріччі був спад річного показника росту економіки, але впродовж кількох останніх місяців 2009 року економіка США зростала міцними темпами на рівні 5.7%.

Хоч американська економіка знову піднімається, але безробіття, як передбачають, далі залишатиметься на 10% рівні мабуть до кінця року, що є найвищим показником за майже останніх 26 років.

Президент Обама наголосив, що цього року його пріоритетним завданням є створення нових робочих місць.

Щойно оприлюднені цифри вказують на наявність протиріч: деяке поліпшення рівня безробіття по країні і одночасну втрату робочих місць. Це пояснюється надходженням інформації із двох різних джерел. Так рівень безробіття визначається на підставі досліджень, якими охоплено 60 тисяч американських сімей; а кількість робочих місць - опитуванням 375 тисяч людей. Інвестори здебільшого орієнтуються на більші цифри і масштабніші дослідження.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG