Спеціальні потреби

Верховна Рада схвалила новий закон про тендерні закупівлі


Український парламент встановив правила гри у сфері державних закупівель. Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 300 тисяч гривень.

Попередній закон припинив чинність після численних звинувачень у корупції під егідою держави. Низка журналістських розслідувань тоді довели, як певні політичні сили заробляють на системі державних закупівель.

Ухвалення нового закону також не обійшлося без аналогічних звинувачень. Бютівець Олег Ляшко заявив, що він повертає корупцію в тендерній сфері. Його підтримав нунсівець Віктор Бондар.

«Я не розумію позицію Партії регіонів. Ваш кандидат заявив, що каленим залізом викорчовуватиме корупцію. Чому саме зараз ви приймаєте цей закон, щоб його підписав президент Ющенко, а не президент Янукович?», - запитав депутат.

«Ви ґвалтуєте Верховну Раду - змушуєте порушувати регламент розгляду питання - бо не хочете, щоб ваш президент брав на себе цю ганьбу», - додав Бондар.

Натомість перший заступник голови Комітету ВР з питань економічної політики бютівець Сергій Осика наголосив, що в Україні вже два роки відсутній закон, який би регулював питання щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

За його словами, постанова уряду з цього приводу, по суті, відмінена Конституційним Судом України. Депутат зазначив, що в країні «існує зараз повний беспрєдєл і хаос в частині закупівель, а йдеться ж про кошти державного бюджету».

В результаті в парламенті відбулася словесна суперечка між членами БЮТ Ляшком та Антоном Яценком, який раніше був фігурантом журналістських розслідувань як один із учасників корупційних схем.

Відтепер державне регулювання та контроль у сфері закупівель здійснюють Уповноважений орган (Міністерство економіки, де передбачається створити окремий структурний підрозділ) та інші органи відповідно до їх компетенції.

Інформація щодо здійснення закупівель фінансових та консультаційних послуг міжнародних фінансових установ, направляється замовником Уповноваженому органу, Рахунковій палаті (у разі використання коштів Державного бюджету України), Головному контрольно-ревізійному управлінню України у встановлені цими органами строки та за визначеною ними формою. Таку інформацію замовник також направляє до інших державних органів, які здійснюють контроль у сфері закупівель, у разі наявності відповідних запитів.

Законом передбачено, що з метою розгляду скарг при Міністерстві економіки створюється і діє орган оскарження, який формується на засадах паритетної участі представників державних органів та незалежних фахівців з питань державних закупівель у складі 14 осіб, з яких не менше третини повинні бути з вищою юридичною освітою. Строк повноважень членів органу оскарження складає 3 роки.

Згідно із документом, закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур: відкриті торги; двоступеневі торги; запит цінових пропозицій; попередня кваліфікація учасників; закупівля в одного учасника. Кабінет Міністрів має право за поданням Уповноваженого органу затвердити перелік товарів, закупівля яких здійснюється на засадах координації за кошти Державного бюджету України, та визначити генерального замовника.

XS
SM
MD
LG