Спеціальні потреби

Актуально

Президент Барак Обама привітав Віктора Януковича

Текст заяви прес-секретаря Білого дому:

Президент Обама потелефонував Віктору Януковичу, щоб привітати його з обранням та побажати йому успіхів у виконанні покладеного на нього мандату. Президент також привітав український народ з успішним проведенням виборів 7 лютого, назвавши їх мирним виявленням політичної волі українських виборців та черговим позитивним кроком в напрямку зміцнення демократії в Україні. Співрозмовники погодилися щодо важливості співпраці у сфері ядерного нерозповсюдження. Вони також побажали спортсменам країн один одного успіхів на Олімпійських іграх у Ванкувері.

Стратегічне партнерство між Сполученими Штатами та Україною базується на спільних інтересах і вартостях – серед них розширення демократії та добробуту, гарантування безпеки та (принципу) територіяльної цілісності, зміцнення верховенства права, сприяння заходам для (ядерного) нерозповсюдження та підтримки реформ в економічному та енергетичному секторах України. Сполучені Штати раді будуть співпрацювати з новообраним президентом Януковичем та продовжити заходи для зміцнення співпраці з урядом України та лідерами її парламенту.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG