Спеціальні потреби

Глобальна кампанія ООН на  захист жінок від ВІЛ/СНІДу


Агенство ООН із ВІЛ/СНІДу - UNAIDS - розпочало глобальну кампанію запобігання зараженню вірусом імунодефіциту дівчат і жінок, що є основною причиною смертності серед жінок у віці від 15 до 49 років.

Виконавчий директор UNAIDS Мішель Сідибе зазначив, що більша загроза для зараження дівчат і жінок є в країнах, де поширена дискримінація та статева нерівноправність.

Він покладає надії на те, що завдяки 5-річному плану дій, який передбачає залучення жінок в урядові, громадсько-суспільні структури і групи розвитку, пов’язані з боротьбою зі СНІДОм, вдасться поліпшити ситуацію.

За даними Об’єднаних Націй, жінки становлять половину усіх ВІЛ-інфікованих у світі людей, а в деяких країнах Африки на південь від Сахари цей показник сягає 60%.

Мішель Сідибе вказав на серйозні наслідки від захворювання на ВІЛ/СНІД не лише для жінок, але також і для дітей.

Він каже, що мета полягає у тому щоб, перш за все, забезпечити дівчат і жінок потрібною інформацією та засобами захисту від зараження вірусом імунодефіциту людини. Директор UNAIDS зазначив, що для забезпечення успіху цієї кампанії до неї також потрібно залучати чоловіків.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG