Спеціальні потреби

Актуально

Ісландці відхилили план виплати багатомільярдного боргу

<!-- IMAGE -->

Виборці в Ісландії скористалися своїм правом голосу і відхилили урядовий план виплати зовнішнього національного боргу у п`ять мільярдів і триста мільйонів доларів.

На референдумі 93 відстоки ісландців сказали «ні» пропозиції, згідно з якою, кожен громадянин Ісландії мусив би сплачувати британцям та голландцям 135 доларів щомісяця протягом 8-ми років. Таку непопулярну угоду уряд змушений був погодити після того, як в результаті глобальної фінансової кризи зазнав краху найбільший приватний інтернет банк Ісландії АйсСейв. Його вклади гарантувалися урядом Ісландії, а клієнтами були багато громадян Великобританії і Нідерландів. Після банкрутсва банку, влада цих двох країн врятувала Ісландію від дефолту і компенсувала вклади своїх громадян. А тепер вимагає від Рейкявіка програми виплати боргу.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG