Спеціальні потреби

Актуально

Чи існує універсальна формула подружнього щастя? 
Дослідники кажуть, що запорукою вдалого шлюбу може бути спільне життя до одруження. Однак пари, які прожили разом десятки років, мають на це запитання дещо іншу, філософську відповідь.

Ешлі і Майк заручені і живуть разом. Вони кажуть, що спільне життя допомагає їм краще пізнати один одного до одруження. На сьогодні 50% пар, які вирішують жити разом, одружуються упродовж трьох років.

А як щодо дітей? Вони роблять подружжя міцнішим, чи навпаки? Дослідження свідчать, що пари, у яких є діти, розлучаються рідше, аніж бездітні подружжя.

Ґледіс і Отто Монд радять не дивитись на статистику і дослідження. Вони кажуть, що універсальної формули щасливого і довгого подружнього життя не існує. Найважливіше – це знайти свою половинку.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG