Спеціальні потреби

Актуально

Все більше лікарень в США у фінансовій скрутіРоджер Бейкер – головний лікар невеликої лікарні у місті Ворентон, що знаходиться у годині їзди від американської столиці. Як і більшість адміністраторів лікарень у США, Бейкер скаржиться на падіння доходів і зростання витрат. Президент та Конгрес, каже він, повинні шукати виходу з цього становища.

«Ми дійсно хочемо всеохоплюючої реформи. Існуюча система у довготривалій перспективі не протримається».

Лікарня у Ворентоні обслуговує як мешканців міста, так і людей зі сусідніх повітів. Ворентон порівняно легко переніс економічну рецесію останніх років, але не безболісно.

Лікарня у місті є некомерційною, тому напряму залежить від прибутків. Торік їх доходи майже на три відсотки перевищили витрати, чого, як каже Бейкер, не достатньо для ефективного управління:

«Необхідно заробляти хоча би 5 відсотків, щоби втриматися у бізнесі, і особливо у місті, що розвивається, місті, де зростає населення і вимагає інвестицій у нові об’єкти, та вербування висококваліфікованого персоналу».

Головна проблема, за словами Бейкера, це слабка економіка, що змушує людей відкладати на пізніше медичні процедури. У порівнянні з минулим роком, кількість хірургічних операцій у лікарні впала на 10 відсотків.

Ускладнює ситуацію і зріст пацієнтів, в яких немає медичного страхування. Наприклад, каже Бейкер, число таких пацієнтів у Ворентоні становить 8 відсотків, які обходяться лікарні щорічно у майже 6 мільйонів доларів:

«Покривати різницю незастрахованих пацієнтів за їх лікування нам доводиться з інших фондів, переважно з надходжень, які ми отримуємо від пацієнтів з медичним страхуванням».

Але ця практика викликає ланцюгову реакцію. Адже зростають збори для застрахованих пацієнтів, яким, відтак, страховики піднімають ціни за їх медичні поліси.

Болючим ударом по бюджету лікарні стало і те, що урядова програма надання медичної допомоги бідним оголосила про скорочення платежів за медичні послуги.

У випадку Ворентона це означає втрату 5-ти мільйонів доларів річних доходів.

Роджер Бейкер каже, що федеральний уряд може допомогти такій лікарні, якщо застрахує людей, і тим самим знизити вартість медичних послуг:

«Чимало країн вдаються до таких кроків без того, аби витрачати величезні кошти. На мою думку, наше завдання і завдання нашої країни зробити так, щоби медичне обслуговування стало в нашій країні».

Медична реформа є гарячою темою у Вашингтоні та й країні загалом. І хоча президент і Конгрес згідні у тому, що існуючу систему треба міняти, погодитися щодо нової формули вони ніяк не можуть.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG