Спеціальні потреби

Пакистанські таліби продовжують хвилю атак


Пакистанська поліція повідомила, що в долині Сват, що в північно-західному районі країни, нападник-смертник убив щонайменше 13 людей і понад 50 поранив. Це вже третя самогубна атака в Пакистані цього тижня.

Поліція заявила, що нападник був у рикші, коли підірвав себе на контрольно-пропускному пункті в містечку Сайду Шариф. Офіційні особи сказали, що серед убитих було двоє солдатів і щонайменше стільки ж поліцейських.

У п’ятницю, в результаті самогубних атак, загинуло щонайменше 55 людей у східнопакистанському місті Лахор. Очевидці сказали, що атака була скерована проти колони військових машин. Щонаменше десятеро із убитих – це солдати.

Після цієї атаки повідомлено про п’ять менших вибухів у Лахорі, що викликало паніку, але не було додаткових жертв.

У понеділок у Лахорі сталася самогубна атака, в результаті якої 13 людей загинуло і понад 80 отримали поранення. Відповідальність за насильство взяли на себе екстремісти Талібану.

Згідно з повідомленнями, представник цього угруповання сказав, що буде більше атак, якщо пакистанські збройні сили не припинять операцій проти талібів у племінних районах уздовж кордону з Афганістаном. Дії пакистанських військ викликали торік хвилю самогубних та інших атак, у яких по всій країні загинули сотні людей. Однак хвиля насильства значно зменшилася у новому році.

XS
SM
MD
LG