Спеціальні потреби

Актуально

Громадське телебачення - 2001-06-29

ВСТУП: В АМЕРИЦІ Є ТИСЯЧІ РІЗНИХ ТЕЛЕСТАНЦІЙ, ЩО ВИХОДЯТЬ В ЕФІР, А ТАКОЖ ТРАНСЛЮЮТЬ ПРОГРАМИ ПО КАБЕЛЮ. У ВЕЛИКИХ МІСТАХ БУВАЄ ПО СТО, А ТО І БІЛЬШЕ КАНАЛІВ. ДЕКОТРІ ПЕРЕДАЮТЬ ВИКЛЮЧНО НОВИНИ, ІНШІ ПРИСВЯЧЕНІ СПОРТУ, ЩЕ ІНШІ КУЛІНАРНОМУ МИСТЕЦТВУ, ІСТОРІЇ, МУЗИЦІ, КІНОФІЛЬМАМ АБО Й МУЛЬТИКАМ. ТА МАБУТЬ НАЙБІЛЬШ СВОЄРІДНИМИ Є ТАК ЗВАНІ «ГРОМАДСЬКІ» ТЕЛЕВІЗІЙНІ СТАНЦІЇ. ФІНАНСОВАНІ ВИКЛЮЧНО ДЕРЖАВНИМИ ФОНДАМИ ТА ПРИВАТНИМИ ДОТАЦІЯМИ, ВОНИ ГОТОВІ НАДАТИ АУДИТОРІЮ КОЖНОМУ РЯДОВОМУ ГРОМАДЯНИНОВІ, ЩО БУДЬ-КОЛИ МРІЯВ СТАТИ ТЕЛЕЗІРКОЮ.

ІНТЕРШУМ – видихає

МАЙЖЕ ШОСТА ВЕЧОРА. КРЕҐ БЕНІСТЕР НЕ ПРИХОВУЄ СВОГО ХВИЛЮВАННЯ.

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «Десь має бути наш гість. Я чув його ... Чув, що він десь тут».

КРЕҐ БЕННІСТЕР ПОЧУВАЄТЬСЯ ТАК, ЩО НІБИ ЗАРАЗ ВИСТУПАТИМЕ ПЕРЕД БАГАТОМІЛЬЙОННОЮ ТЕЛЕ-АУДИТОРІЄЮ.

ІНТЕРШУМ: посуда

ХОЧ, НАСПРАВДІ, ЙОМУ НЕ СЛІД РОЗРАХОВУВАТИ НА БІЛЬШЕ, ЯК КІЛЬКА СОТ ЛЮДЕЙ. АЛЕ ЙОМУ ОДНАКОВО, БО ВІН, БАЧТЕ, ЗІРКА ТОК-ШОУ «БЕННІСТЕР БЕНТЕР».

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «Як я вже згадував, пісню ‘як добре, що ми такі багаті’. Я сам написав і виконав і вона стала лейтмотивом програми».

ДО ТОГО Ж ВІН І АВТОР СЦЕНАРІЮ І ПРОДЮСЕР, ЯК ТАКОЖ ...

ІНТЕРШУМ: «That’s OK, put it anywhere».

БУТАФОР ... ВАМ НАПЕВНО НІКОЛИ НЕ ДОВОДИЛОСЯ БАЧИТИ ЙОГО ШОУ, ХІБА ЩО ВИ БУВАЛИ У МІСТЕЧКУ ФЕАРФАКС, ШТАТ ВІРДЖІНІЯ, І ПЕРЕКЛЮЧАЛИ ТЕЛЕВІЗОР НА ДЕСЯТИЙ КАНАЛ МІСЦЕВОЇ КАБЕЛЬНОЇ СТАНЦІЇ, ЩО ПЕРЕДАЄ «БЕНІСТЕР БЕНТЕР» РАЗ НА ТИЖДЕНЬ.

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «Добридень, пане Беністер. Як справи? Тралі-валі ... так, це спрацьовує. Він сидітиме досить низько, але це лише додаватиме до моєї величності».

ІНТЕРШУМ: гітара

«БЕНІСТЕР БЕНТЕР» ЛИШЕ ОДНА ІЗ ТИСЯЧ ПРОГРАМ, ЩО ТВОРЯТЬ ЛЮДИ ЛИШЕ ІЗ ПОВЕРХОВИМИ АБО Й БЕЗ ЖОДНИХ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ НАВИЧОК. А ЗАВДЯЧУЮТЬ ВОНИ ТАКІЙ МОЖЛИВОСТІ УНІКАЛЬНОМУ АМЕРИКАНСЬКОМУ ФЕНОМЕНОВІ ПІД НАЗВОЮ ВІДКРИТЕ ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ.

ІНТЕРШУМ: «Everybody in the control room»!

МЕНЕДЖЕР СТАНЦІЇ ДЖІМ ГЕЛЛІ ЗАУВАЖУЄ, ЩО ІНОЗЕМЦЯМ ТАКА КОНЦЕПЦІЯ НЕЗНАЙОМА.

Джім Геллі – менеджер станції: «Вони собі навіть не можуть уявити, як можна будь-якій особі просто увійти до станції та сказати все, що вони захочуть».

ГЕЛЛІ ПОТРАПИВ НА ДЕСЯТИЙ КАНАЛ СІМ РОКІВ ТОМУ. ЯК ЛІДЕР СКАУТСЬКОГО РУХУ ВІН ЛИШЕ ХОТІВ УЧИТИ ДІВЧАТ ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ СПРАВІ. СПЕРШУ ЗАПИСАВСЯ НА УРОКИ ДЛЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ, НА ЯКИХ КОЖНИЙ МАЄ НАГОДУ ВИПРОБУВАТИ ТЕЛЕВІЗІЙНУ СПРАВУ ВІД ОСВІТЛЕННЯ ...

ІНТЕРШУМ: «...of the light».

... ДО ВІДЕОМОНТАЖУ.

ІНТЕРШУМ: «Go to the top...a little bit».

ТАКЕ НАВЧАННЯ ЗМІНИЛО УСЕ ЖИТТЯ ДЖІМА. ВІН ПОЛИШИВ СВОЮ ПРАЦЮ МЕНЕДЖЕРА ВІДДІЛУ КОСМЕТИКИ І СТАВ НА ПОВНУ СТАВКУ БЕЗПЛАТНИМ ПРАЦІВНИКОМ СТАНЦІЇ. ПРОТЯГОМ РОКУ ВІН ВИВЧАВ ТЕЛЕВІЗІЙНУ СПРАВУ В УСІХ ПОДРОБИЦЯХ І СЬОГОДНІ - ВІН ТУТ ГОЛОВА.

Джім Геллі – менеджер станції: «БАГАТО З ТОГО, ЧОМУ Я ТУТ НАВЧИВСЯ, Я ПІЗНАВ НА ВЛАСНИХ ПОМИЛКАХ. АЛЕ НІКОЛИ НЕ ОБЛИШАВ СВОЄЇ ЗАДАНОЇ МЕТИ».

ІНТЕРШУМ: «Good afternoon, Сraig».

КОЛИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЙОГО ТЕЛЕВІЗІЙНА РОЛЬ, КРЕҐ БЕНІСТЕР ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ПЛАТНОЇ ПРАЦІ, ЯК РЕДАКТОР БЮЛЕТЕНІВ ДЛЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ СПІЛКИ. МРІЯ ДИТИНСТВА СТАТИ АКТОРОМ ЗАДОВОЛЬНЯЄТЬСЯ, КОЛИ ГЛЯДАЧІ ЙОГО ШОУ ВПІЗНАЮТЬ ЙОГО НА ВУЛИЦЯХ.

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «Така слава мене підносить десь на місяць».

«ДЕСЯТИЙ КАНАЛ» - ОДНА ІЗ НАЙБІЛЬШИХ ТЕЛЕСТАНЦІЙ ВІДКРИТИХ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ. ВОНА ВИПУСКАЄ ПОНАД ТИСЯЧУ ГОДИН НОВИХ ПРОГРАМ ЩОРОКУ, НАД ЯКИМИ ПРАЦЮЮТЬ ТРИДЦЯТЬ СПІВРОБІТНИКІВ СТАНЦІЇ ТА БЛИЗЬКО ВОСЬМИСОТ ДОБРОВОЛЬЦІВ. КОНТРАКТ МІЖ ТЕЛЕСТАНЦІЄЮ ТА МІСЦЕВОЇ КАБЕЛЬНОЇ КОМПАНІЄЮ ВИМАГАЄ, ЩОБ КОЖНА ОСОБА, ЯКА ПРАГНЕ ЗРОБИТИ СВОЮ ПРОГРАМУ, МАЛА ДОСТУП ДО НАВЧАННЯ ТЕЛЕВІЙНІЙ СПРАВІ. АЛЕ ЗМІСТ ПРОГРАМИ - ТО ВЖЕ СПРАВА СУТО ОСОБИСТА.

Джім Геллі – менеджер станції: «Моє завдання - дати людям можливість висловлюватися, навчити їх, як це робити, дати їм знаряддя, що допоможе донести своє слово та зображення до аудиторії. Але я не цензура для них».

ІНТЕРШУМ: «The money can keep us together».

ЧЕРЕЗ КІЛЬКА ХВИЛИН ПОЧИНАЄТЬСЯ ШОУ «БЕНІСТЕР БЕНТЕР». ГІСТЬ ВЖЕ ЧЕКАЄ. ВЕДУЧИЙ ГОТОВИЙ. АЛЕ ЯК ВІН ПОЧУВАЄТЬСЯ?

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «Трохи розчарований ... нервовий ... продюсер наступної програми вже позирав на мене, щоб я не затягнув своє шоу за рахунок його ефірного часу».

У РЕЖИСЕРСЬКИЙ КІМНАТІ СЮЗАН МЕК-КАЛОУ ВИДАЄ НАКАЗИ СВОЇМ ЮНИМ АСИСТЕНТАМ.

Сюзан Мек-Калоу – режисер: «Готуємося до запису ... п’ять, чотири, три, два, один ... і пускай касету».

технік: «Ой, а де ж касета»?

Сюзан Мек-Калоу – режисер: «О Господи»!

ЩО ПОРОБИШ: МОЛОДІ-ЗЕЛЕНІ. ТАК, ЦІ ДВОЄ ВИГЛЯДАЮТЬ НАПРОЧУД ЮНИМИ. ТА Й НАСПРАВДІ ВОНИ Ж ТАКИ ДУЖЕ МОЛОДІ, ХОЧА СТІВ І КЕЙТІ У СВОЇ ЧОТИРНАДЦЯТЬ ВЖЕ ВЕТЕРАНИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ.

Каті – технік: «Займаюся телебаченням вже п’ять років. Сьогодні працюю із звуком. Але взагалі знаю як робити цілу купу всього».

ЩЕ ОДИН ФАЛЬШ-СТАРТ, І НАРЕШТІ - ПОЧАТОК ЗАПИСУ ПРОГРАМИ.

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «Може на півні ви є хліб із маслом, але тут, вибачте, крихта».

ОПЕРАТОРИ - ДОБРІ СЕРЦЯ - НАВІТЬ СМІЮТЬСЯ З ТАКОГО ЖАРТУ.

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «ДО НАСТУПНОГО ВИПУСКУ. ПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ВАМИ БЕННІСТЕР. АД’Ю ТА ЦІЛУЮ РУЧКИ».

ТОДІ ... ВЛАСНЕ, ЦЕ ВСЕ.

Креґ Бенністер – ведучий токшоу: «У мене скоро увесь запас жартів вийшов. Я так налякався».

П’ЯТЬ ХВИЛИН НА ДЕВ’ЯТУ. НАСТУПНИЙ ПРОДЮСЕР ВЖЕ МАЄ РОЗПОЧАТИ СВОЮ ПРОГРАМУ. КАНАПУ БЕННІСТЕРА ВІДНОСЯТЬ НАЗАД У ФОЙЄ СТАНЦІЇ. ЧАС КОМУСЬ ІНШОМУ ВИЙТИ НА МЕЗАНСЦЕНУ.

Всі новини дня

Європа засуджує підрив Каховської греблі й обіцяє допомогу Україні

Британський міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі сказав 6 червня, що не мав досить інформації про руйнування Новокаховської греблі, але підкреслив, що ці катастрофічні події в Україні спричинені російським вторгненням.

Європейські посадовці покладають на Росію відповідальність за руйнування Каховської греблі на півдні України, що спричинило затоплення в низинах Дніпра.

Різке підвищення рівня води загрожує мешканцям Херсона та інших міст і сіл у регіоні, значна частина якого вже понад рік перебуває під російською окупацією, створюючи гуманітарні, екологічні й техногенні проблеми зокрема для Запорізької атомної електростанції.

Найкраще, що зараз може зробити Росія - це негайно вивести свої війська.
Джеймс Клеверлі

У Києві заявляють, що вибух на греблі під контролем російських сил був здійснений, щоб перешкоджати українському наступу.

Українська військова речниця Наталя Гуменюк сказала в ефірі Радіо Свобода, що окупанти «намагаються збільшити площу водної поверхні, щоб українські сили оборони не вдалися до форсування».

Російські представники стверджують, що гребля зруйнована внаслідок обстрілу українською артилерією, а з українського боку ще кілька місяців тому говорили, що росіяни замінували греблю.

Згідно з повідомленням президент України Володимира Зеленського «близько 2:50 ворог здійснив внутрішній підрив конструкцій Каховської ГЕС».

«Руйнування цивільної інфраструктури чітко кваліфікується як воєнний злочин, і ми притягнемо Росію та її ставлеників до відповідальності», - написав уTwitter чільний посадовець ЄС, президент Європейської ради, Шарль Мішель.

Він повідомив, що порушить це питання на зустрічі керівників країн Європейського Союзу через кілька тижнів і запропонує надання більшої допомоги затопленим районам.

«Мої думки з усіма родинами в Україні, яких зачепила ця катастрофа», - додав Шарль Мішель.

Британський міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі, який в ці дні перебував у Києві, сказав, що не знає, хто саме зруйнував Каховську греблю, але підкреслив, що це сталося «лише тому, що Росія вторглася в Україну».

«Ми далі будемо спостерігати за становищем, яке змінюється, але найкраще, що зараз може зробити Росія - це негайно вивести свої війська», - сказав британський міністр.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ сказав, що руйнування Каховської греблі знову показало жорстокість російської війни в Україні.

Міжнародна агенція з атомної енергії (МАГАТЕ) заявляє, що спостерігає за становищем на Запорізькій АЕС, де реактори охолоджуються водою з Дніпра і знищення рівня води може становити загрозу.

«Відсутність охолоджувальної води в основних системах водяного охолодження впродовж тривалого періоду часу призведе до розплавлення палива та непрацездатності аварійних дизель-генераторів. Однак наша поточна оцінка полягає в тому, що безпосереднього ризику для безпеки станції немає», - сказав керівник МАГАТЕ зранку 6 червня.

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Протягом наступальних дій важливою є підтримка наземних сил із повітря. Серед цілей армійських льотчиків - захист піхоти та ураження цілей противника. Для своїх атак ЗСУ в тому числі застосовують й транспортні гелікоптери Мі-8.

Цього тижня Вашингтон відвідують лідери Данії та Британії: чому ці візити є важливими для України? Відео

Цього тижня Вашингтон відвідують лідери Данії та Британії. Серед іншого - для того, аби скоординувати із США зусилля із підтримки української армії.

Західні експерти активно обговорюють останні маневри на полі бою. Відео

Західні експерти активно обговорюють останні маневри на полі бою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Останні маневри на полі бою активно обговорюють західні експерти. Дехто звертає увагу на те, що впевненість ЗСУ контрастує із ознаками хаосу в Росії. Про це зокрема кажуть в американському Інституті вивчення війни.

В Держдепі вірять, що РФ програє, та сподіваються, що зупиниться, поки не втратила більше

Заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател

Росія програє у своїй війні проти України та має припинити агресію, поки не втратила ще більше. Про це заявив під час брифінгу заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател.

"Я не збираюся вдаватися в конкретні оцінки щодо ситуації на полі бою або говорити від імені української влади. Проте, відверто кажучи, я вірю, що Росія програє у цій війні. Тому я сподіваюся, що Кремль переоцінить свою присутність, зупиниться, поки не втратив більше, та негайно покине українську територію", - відповів Пател на прохання оцінити ситуацію на полі бою.

Він додав, що США загалом не підтримують атаки всередині Росії, але нагадав, що саме Росія завдає жорстоких ударів по цивільному населенню України.

«Загалом ми не підтримуємо напади всередині Росії, але Росія продовжує свої авіаудари по Києву, багато з яких спустошили цивільні райони, і Росія продовжує свої жорстокі напади на народ України. І тому важливо те, що Росія може закінчити цю війну в будь-який час, вивівши свої сили з України, замість того, щоб продовжувати щоденні жорстокі атаки на українські міста з людьми, націлюючись на цивільну інфраструктуру, націлюючись на цивільні території».

Він також додав, що союзники продовжують забезпечувати українські війська технікою та тренуванням, щоб Україна змогла повернути свої суверенні території.

Більше

Відео - найголовніше

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
XS
SM
MD
LG