Спеціальні потреби

Актуально

Ігрaшковий коледж - 2002-02-13

ВСТУП: УВAГA, СТУДЕНТИ! ЧИ НЕ БУЛО Б КЛAСНО ЗAМІНИТИ ЛЕКЦІЇ ГРОЮ ТA КНИЖКИ ІГРAШКAМИ, І ВСЕ- ТAКИ ЗAКІНЧИТИ ВУЗ З ДИПЛОМОМ З ВІДЗНАКОЮ? A ЗНAЄТЕ, ТAКA МОЖЛИВІСТЬ ІСНУЄ В ДУЖЕ СВОЄРІДНОМУ КОЛЕДЖІ, ДЕ СТУДЕНТИ ВЧAТЬСЯ, ЯК БAВИТИСЯ. СВЯТОСЛAВ НОВИЦЬКИЙ ПОІНФОРМУЄ ВСІХ ЗAЦІКAВЛЕНИХ СТAТИ ФАХІВЦЯМИ В ЦІЙ ВAЖЛИВІЙ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ.

ТЕКСТ: ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЦЬОГО КОЛЕДЖУ БАВИТИСЬ В ІГРАШКИ – НЕ ЗАНЯТТЯ ПОЗА НАВЧАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ.

ІНТЕРШУМ:

“Кожний член у вашій команді має один крем’яшок”.

БАВИТИСЬ В ІГРАШКИ – ЦЕ І Є НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА.

ІНТЕРШУМ

Синхрон: “Доведеться потренуватися, щоб піймати мишеня, правда?

ЦЕ ВІДДІЛЕННЯ ІГРАШКОВОГО ДИЗАЙНУ В ХУДОЖНЬОМУ КОЛЕДЖІ “ОТІС” В ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ, ДЕ 60 СТУДЕНТІВ ВИВЧАЮТЬ ПОВАЖНУ СПРАВУ ПРОЕКТУВАННЯ ІГРАШОК. ЕЛЕНА ВЕЛАСКЕС ЩОЙНО ЗАКІНЧИЛА СЕМЕСТР, СТВОРИВШИ ОЦЮ БЛАКИТНУ ІСТОТУ НА СКЕЙТБОРДІ.

Єленa Велaсквес – студент “Мені тут так подобається. Навіть і не схоже на школу”.

ЩО ВОНИ ТУТ ВИВЧАЮТЬ – НАСТІЛЬНІ ІГРИ, МЕХАНІЧНІ ЛЯЛЬКИ ТА М”ЯКІ ІГРАШКИ. ВЧАТЬСЯ МИСТЕЦТВА ДИЗАЙНУ, ЯКИЙ ПОДОБАВСЯ Б ДІТЯМ, ВІДПОВІДАВ ВИМОГАМ БЕЗПЕКИ І ПРИВАБЛЮВАВ БАТЬКІВ, ЩО КУПУЮТЬ ІГРАШКИ.

Синхрон: “Ковдрочка і м”яка іграшка – в одному. А ще й милий слонячий звук”. :

А ЩО ТАКЕ ВИПУСКНИЙ ІСПИТ? НУ ЗВІСНО, ГРА В ІГРАШКИ ПЕРЕД КОМІСІЄЮ ПРОФЕСІЙНИХ ЛЯЛЬКАРІВ.

Синхрон: «Це гра “Не згуби своїх крем’яшків”, де потрібен меткий розум і швидкість рухів”.

ІНТЕРШУМ:

Синхрон: “Це машина, це літак! Та ні, це щось повітряно-десантне”.

СТУДЕНТИ ВЧАТЬСЯ СТВОРЮВАТИ СКЛАДНІ ІГРАШКИ І ОБРАХОВУВАТИ, СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ КОЖНА ДЕТАЛЬ. ВЧАТЬСЯ ЗНАХОДИТИ РИНОК ДЛЯ СВОЇХ ДИЗАЙНІВ. ГОЛОВНА ВИМОГА – ЛЮБОВ ДО ІГРАШОК. І ПІД ЦИМ ОГЛЯДОМ НАЙБІЛЬША ДИТИНА ТУТ – ДЕКАН. НЕЧУВАНІ 90 ВІДСОТКІВ ЙОГО СТУДЕНТІВ ДІСТАЮТЬ РОБОТУ НЕГАЙНО ПІСЛЯ ВИПУСКУ. ДЕХТО ПРОДАЄ СВОЇ ІДЕЇ ЩЕ ДО ТОГО.

Мaртин Кaвез – декaн: “Таке буває. Коли я лиш гляну і вже бачу – ця ідея буде продаватись, це круто. Нам треба збувати ці речі”.

АЛЕ СПОЧАТКУ – ЩЕ ТРІШЕЧКИ НИМИ ПОГРАТИСЬ.

Всі новини дня

Евакуація з Маріуполя – як волонтеру Денису Мініну вдається рятувати людей з окупації. Відео

У зруйнованій 6 жовтня багатоповерхівці в Запоріжжі був волонтерський склад Дениса Мініна. До 24 лютого він працював ведучим одного з українських телеканалів, а тепер став волонтером, який допомагає евакуювати людей з окупованого рідного Маріуполя.

У Празі відкрили перший саміт Європейської політичної спільноти. Відео

У Празі відкрили перший саміт Європейської політичної спільноти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:11 0:00

«Протистояти злу важко, але ми знаємо, що правда перемагає» – з таким посланням прем'єр-міністр Чехії Петр Фіала відкрив перший саміт Європейської політичної спільноти у Празі – нового форуму практично усіх держав Європи, крім Росії. Яке ж місце у форумі відведено Україні?

Рафаель Ґроссі: позиція МАГАТЕ полягає в тому, що ЗАЕС - це український об’єкт

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі на прес-конференції в аеропорту Відня після повернення з України, де він зі своєю командою відвідав Запорізьку атомну станцію. Австрія, 2 вересня 2022 року.

Голова міжнародної агенції з ядерної енергетики назвав Запорізьку АЕС українською, заперечуючи твердження президента Володимира Путіна про те, що станція тепер належить Росії.

"Позиція МАГАТЕ полягає в тому, що цей об’єкт є українським. Але я не вдаюся в коментарі щодо розвитку воєнних подій", – сказав голова МАГАТЕ Рафаель Ґроссі на прес-конференції в Києві після переговорів з президентом України Володимиром Зеленським.

За його словами, "це питання стосується міжнародного права". "Тут конфлікт, тут війна. Ми хочемо, щоб ця війна припинилася. Війна повинна припинитися негайно", – сказав голова МАГАТЕ.

У середу Путін підписав указ, згідно з яким Запорізька АЕС мала стати "федеральною власністю" РФ. Російські війська захопили станцію у березні, але на ній продовжував працювати український персонал, який, за словами Ґроссі, "працює в майже нестерпних умовах".

"Стрес, невизначеність, вони не знають, що може статися", – наголосив він.

Голова української державної атомної енергетичної компанії "Енергоатом" Петро Котін того ж дня заявив, що бере станцію під контроль і керуватиме нею з Києва після того, як російські військові затримали, а потім відпустили директора станції Ігоря Мурашова.

Міжнародне агентство з ядерної енергії закликало створити навколо станції демілітаризовану зону для того, щоб бойові дії не створювали ядерної небезпеки.

"Ми не змінюємо нашу лінію, ми продовжуємо говорити про те, що має бути зроблено, щоб, по суті, уникнути ядерної аварії на АЕС. Що все ще є дуже, дуже реальною можливістю", – сказав Ґроссі у Києві.

Як заявив голова МАГАТЕ, на даний момент організація не має "жодних ознак" того, що Росія намагається підключити станцію до російської мережі.

За його словами, перемикання з однієї мережі в іншу є складним технологічним процесом, на який потрібно багато часу і який би був помітний.

"Це потребує, може потребувати серйозної інфраструктурної роботи. Отже, ми б про це знали, ми б побачили, що якби щось відбувалося", – сказав Гроссі. - "У нас двоє співробітників (на станції), і ми збираємося збільшити групу до чотирьох".

Після поїздки до Києва генеральний директор МАГАТЕ планує вирушити до Москви, щоб досягти угоди щодо "зони ядерної безпеки та безпеки" навколо Запорізької АЕС.

Макрон: Європейська політична спільнота потрібна для обговорення спільної стратегії Європи. Відео

«Мета полягає в тому, щоб поділяти однакове розуміння становища, яке впливає на Європу і виробляти спільну стратегію.Це в наших інтересах - зустрітися тут і накреслювати разом наше майбутнє. Ось для цього і є Європейська політична спільнота», - заявив президент Франції Еммануель Макрон.

МВФ вчетверте погіршив прогноз для світової економіки

Крісталіна Георгієва під час виступу в Джорджтаунському університеті в четвер.

Міжнародний валютний фонд вчетверте погіршив прогноз світової економіки на наступний рік. Нові оцінки буде оприлюднено в Світовому економічному прогнозі, який Фонд опублікує наступного тижня, заявила директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва.

Раніше Фонд прогнозував зростання економіки світу на 2,9% в 2023 році. На 2022 рік прогноз зростання залишається незмінним - на рівні 3,2%.

В 2021-222 роках світова економіка рухалась від ні на що не схожої кризи - пандемії - до іншого безпрецедентного шоку - війни", - твітує Георгієва.

Світова економіка втратить 4 трильйони доларів випуску від теперішнього часу до 2026 року, що еквівалентне економіці Німеччини, поділилась оцінками МВФ Георгієва у виступі в Джорджтаунському університеті в четвер.

Промова прозвучала перед засіданням Світового банку та МВФ, запланованим на наступний тиждень.

Більше

XS
SM
MD
LG