Спеціальні потреби

Незaгоєні рaни - 2002-03-15


ВСТУП: У КAЛІФОРНІЇ НЕЩОДAВНО ОПИНИЛИСЯ ЗA ГРAТAМИ ЧЕТВЕРО ЛЮДЕЙ ЗА ВБИВСТВО … ПОНAД ЧВЕРТЬ СТОЛІТНЬОЇ ДAВНОСТІ. У СІМДЕСЯТ ТРЕТЬОМУ РОЦІ ГРУПА МОЛОДИХ РАДИКАЛІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ ОБ”ЄДНАЛИСЯ В ТАК ЗВАНУ СИМБІОНІСТСЬКУ АРМІЮ ВИЗВОЛЕННЯ, СКОРОЧЕНО ЕС-ЕЛ-А. ВОНИ ГРАБУВАЛИ БАНКИ, ВИКРАЛИ СПАДКОЄМНИЦЮ З БАГАТОЇ Й ВІДОМОЇ РОДИНИ ВИДАВЦІВ-МАГНАТІВ ГИРСТ, БРАЛИ УЧАСТЬ У ПЕРЕСТРІЛКАХ З ПОЛІЦІЄЮ, ЗАЯВЛЯЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ, НІБИТО БОРЮТЬСЯ ПРОТИ ФАШИСТСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. БУЛО ЦЕ ДАВНО - В ПЕРІОД ПРОТЕСТІВ ПРОТИ ВІЙНИ У В’ЄТНАМІ І СУСПІЛЬНОГО НЕСПОКОЮ В АМЕРИЦІ. ПРОТЕ РАНИ ДЕКОГО З ЖЕРТВ І ДОСІ КРОВОТОЧАТЬ.

ТЕКСТ: В СІМДЕСЯТ П”ЯТОМУ МИРНА ОПСАЛ БУЛА ВБИТА ПІД ЧАС ПОГРАБУВАННЯ ЦЬОГО БАНКУ ПОБЛИЗУ САКРАМЕНТО. В ЗЛОЧИНІ ПІДОЗРЮЮТЬ ЧЛЕНІВ “СИМБІОНІСТСЬКОЇ АРМІЇ СПАСІННЯ”. В БАНКУ ОПСАЛ ВНОСИЛА ЦЕРКОВНІ ПОЖЕРТВИ.

Джон Опсал – син: “Таке годі навіть уявити – бути застреленою, працюючи волонтером на церкву”.

ЇЇ СИНУ ДЖОНУ БУЛО ТОДІ 15, І НА АРЕШТ ВИНУВАТЦІВ ВІН ЧЕКАВ ДОВГІ РОКИ.

Джон Опсал – син: “Я завжди вважав, що поліція зробить свою справу, злочинців піймають і справедливість торжествуватиме”.

ВІН МАЙЖЕ ЗГУБИВ НАДІЮ. АЖ ОСЬ ДВА РОКИ ТОМУ ЗААРЕШТУВАЛИ КОЛИШНЬОГО ЧЛЕНА ЕС-ЕЛ-А КЕТЛІН СОЛІА, ЩО СТВОРИЛА СОБІ НОВЕ ЖИТТЯ ЯК ДОМОГОСПОДАРКА ПІД ІМЕНЕМ САРА ДЖЕЙН ОЛСОН. ОПСАЛА ОБУРИЛО ВЖЕ ТЕ, ЩО ВОНА УДАВАЛА З СЕБЕ ТАКУ, ЯК БУЛА ЙОГО МАТІР.

Джон Опсал – син: “Хотіла використати для свого захисту імідж взірцевої громадянки – насправді ж це моя мама була взірцем, і її вбили”.

ОПСАЛ СТВОРИВ ВЕБСАЙТ, ДЕ КРИТИКУВАВ ПРОКУРАТУРУ ЗА ІГНОРУВАННЯ ДОКАЗІВ. “МИ ЗНАЄМО, ХТО СПУСТИВ КУРОК. ОДНА З УЧАСНИЦЬ ЗІЗНАЛАСЬ І НАПИСАЛА КНИГУ”. АВТОР КНИГИ – ПЕТТІ ГИРСТ, ЯКУ РАДИКАЛИ ВИКРАЛИ І ПРИРУЧИЛИ. ВОНА ТВЕРДИТЬ, ЩО ВБИВЦЕЮ, І ТО БЕЗДУШНОЮ, Є ЕМІЛІ ГЕРРІС.

Джон Опсал – син: “Вона сказала “Її смерть не має значення. Це буржуазна свиня, дружина лікаря”.

ІНТЕРШУМ: у суді

ТЕПЕР ВОНА І ТРОЄ ІНШИХ В ТЮРМІ. ОПСАЛ ТВЕРДИТЬ – УСІ ВОНИ ВИННІ.

Джон Опсал – син: “Вони всі бачили, як мама впала на долівку, і калюжа крові розтеклась навколо. Вона стогнала і корчилась від болю, а вони всі нічого не зробили і дали їй померти”.

ЗАРАЗ УСІХ ЧОТИРЬОХ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ВБИВСТВІ МИРНИ ОПСАЛ. РЕЗУЛЬТАТ ТИСКУ БЕЗУТІШНОГО СИНА, ЩО ВІДМОВИВСЯ ЗМИРИТИСЬ.

професор Лорі Левенсон, юридичний фaкультет унівіверситету Лойоли: “Єдине, що могло повернути справу на перегляд – настійливість родичів. Це була призабута справа”. ОПСАЛ МАЄ НАМІР ВІДВІДУВАТИ СУД ТАК ЧАСТО, ЯК ТІЛЬКИ ЗМОЖЕ. ЗРЕШТОЮ, ВІН ЧЕКАВ НА ЦЕ 26 РОКІВ.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG