Спеціальні потреби

Актуально

Сезоннa прaця - 2002-05-01

ВСТУП: ПОПРИ НЕГАРАЗДИ В AМЕРИКAНСЬКІЙ ЕКОНОМІЦІ ТА ЧИМАЛУ КІЛЬКІСТЬ ЗВІЛЬНЕНЬ МИНУЛОГО РОКУ, В СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ ВСЕ-ТАКИ МОЖНА ЗНАЙТИ РОБОТУ – ОСОБЛИВО СТУДЕНТАМ, ЩО ШУКАЮТЬ СЕЗОННУ ПРАЦЮ НА ЗИМОВИХ КУРОРТАХ. БІЛЬШІСТЬ АМЕРИКАНСЬКИХ СТУДЕНТІВ, ОДНАЧЕ, НАВЧАЮТЬСЯ В ТУ ПОРУ РОКУ. ОТЖЕ, ДЕ МОЖНA ЗНAЙТИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ МОГЛИ Б ВЗИМКУ ПРAЦЮВAТИ БЕЗ ТОГО, ЩОБ ПОКИДAТИ НAУКУ? ЗA КОРДОНОМ, ЗВИЧAЙНО … У ПІВДЕННІЙ ПІВКУЛІ.

ІНТЕРШУМ: мотосaни

ДЖЕЙСОН ЕЙР, СТУДЕНТ З ПІВДЕННОЇ АФРИКИ, ПРОВОДИТЬ ЛІТНІ КАНІКУЛИ В АМЕРИКАНСЬКІЙ ЗИМОВІЙ КРАЇНІ ЧУДЕС.

Джейсон Ейр, студент з Південної Африки: “Я був в шоці – знав, що тут холодно. Але що настільки!..”

ДЖЕЙСОН ЕЙР – ОДИН З ЦІЛОЇ ГРУПИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ, ЩО ВЗИМКУ ПРАЦЮЮТЬ НА РАНЧО “ФЛЕҐҐ” ПОБЛИЗУ ЙЄЛЛОУСТОУНСЬКОГО ЗАПОВІДНИКА В ЗАХІДНОМУ ШТАТІ ВАЙОМІНГ. ВОНИ ПРИЇЗДЯТЬ СЮДИ ЗА ПРОГРАМОЮ МІЖНАРОДНОГО ОБМІНУ, ЩО ПРОПОНУЄ СТУДЕНТАМ МОЖЛИВІСТЬ ЯК ПІДЗАРОБИТИ ГРОШЕЙ, ТАК І ПОБАЧИТИ СВІТ. БІЛЬШІСТЬ ПРОГРАМ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ, ЩО НАБИРАЮТЬ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ, РОБЛЯТЬ ЦЕ ПІД ЧАС ЛІТНІХ ВІДПУСТОК В АМЕРИЦІ. БІЛЬШІСТЬ ТАКИХ СТУДЕНТІВ ЇДЕ З ЄВРОПИ ТА СХОДУ РОСІЇ І ПРАЦЮЄ В ПРИМОРСЬКИХ КУРОРТНИХ МІСТАХ, ДЕ БАГАТО ЇХНІХ РОВЕСНИКІВ. ДОСВІД ТИХ НЕБАГАТЬОХ, ХТО ПРИБУВАЄ ВЗИМКУ, СУТТЄВО РІЗНИТЬСЯ.

Арнольд, студентка з Австралії: “Подобається, але – скоріше б додому та на пляж”.

ЕЛІС АРНОЛЬД, СТУДЕНТКА З АВСТРАЛІЇ, ЗІЗНАЄТЬСЯ, ЩО ЗВИКНУТИ ДО ХОЛОДУ ТА ВІДЛЮДДЯ АМЕРИКАНСЬКОГО ЗАХОДУ ЇЙ БУЛО НАЙТЯЖЧЕ. ВІД РАНЧО, ЩО ОБСЛУГОВУЄ ТУРИСТІВ ТА ЕНТУЗІАСТІВ ЇЗДИ НА МОТОСАНЯХ, ДО НАЙБЛИЖЧОГО МІСТА ГОДИНА ЇЗДИ. ОКРІМ ЯК ПРАЦЮВАТИ, РОБИТИ ТУТ, ВЛАСНЕ, НІЧОГО.

ІНТЕРШУМ:

ДЛЯ ОФІЦІАНТКИ ЛЮСІЇ ЯКОБЄВЛО ЦЕ, ФАКТИЧНО, ПЕРЕВАГА. ВОНА ВИВЧАЄ ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В АРГЕНТИНІ І ДИВИТЬСЯ НА ЦЮ РОБОТУ ЯК НА ЦІННИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД.

Люсія Якоболо, студентка з готельного бізнесу: “Я тут більше навчуся, ніж за два роки вдома”.

ВЛАСНЕ, БІЛЬШІСТЬ НЕ ПРОТИ ПОПРАЦЮВАТИ ДОВШЕ. АДЖЕ ВОНИ ТУТ НА ЗАРОБІТКАХ. СТУДЕНТИ ЖИВУТЬ І ХАРЧУЮТЬСЯ НА РАНЧО, А ЗАРОБЛЕНЕ МОЖУТЬ ВІДКЛАСТИ. І ХОЧ СЕЗОННИМ РОБІТНИКАМ ПЛАТЯТЬ ЛЕДЬ БІЛЬШЕ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТНІ, АЛЕ Ж В АМЕРИКАНСЬКИХ ДОЛАРАХ. І ЯК КАЖЕ РЕБЕККА СТІРНЕМЕ З НОВОЇ ЗЕЛАНДІЇЮ

Ребекка Стірнеме, студентка з Нової Зеландії: “Обмінний курс такий, що зарплатня виходить вища”.

ДИРЕКТОР РАНЧО БОБ УОКЕР КАЖЕ, ЩО, МОЖЕ, І Є РІЗНИЦЯ МІЖ ПРАЦЕЮ ВЗИМКУ І ВЛІТКУ, ТА ДЕЯКІ РЕЧІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕЗМІННІ. ВІН КАЖЕ – ХТО ДОБИВСЯ УСПІХУ, ЗДЕБІЛЬШОГО ЗНАЛИ МОВУ.

Боб Уокер, директор ранчо “Флегг”: “Треба, щоб ті, хто приїжджають, добре володіли англійською”.

Джі Хон Лі, студент з Південної Кореї: “Я – не – дуже вміти – англійська”.

ЧЕРЕЗ ОБМЕЖЕНЕ ЗНАННЯ МОВИ ДЖІ ХОН ЛІ З ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ ДОРУЧИЛИ ПРИБИРАННЯ. ТА НАВІТЬ КОЛИ ВИКОНУЄШ ТАКУ НАЙБІЛЬШ НЕКВАЛІФІКОВАНУ ПРАЦЮ, МОЖНА ДІЙТИ ЦІКАВИХ ВИСНОВКІВ, БО ДИВИШСЯ НА НЕЇ З ІНШИХ ПОЗИЦІЙ. ДЖІ ХОН ЛІ ОЦІНИВ НАГОЛОС НА БЕЗПЕКУ ПРАЦІ, ЩО БІЛЬШІСТЬ АМЕРИКАНЦІВ НАВІТЬ НЕ ПОМІЧАЮТЬ.

Джі Хон Лі, студент з Південної Кореї: “В Кореї хазяїну байдуже до робітника”.

БІЛЬШІСТЬ СТУДЕНТІВ ВИНЕСЛИ ЦІННИЙ ЖИТТЄВИЙ УРОК, АЛЕ ТОММІ ЗІГЛАНҐУ З ПІВДЕННОЇ АФРИКИ – НАЙЦІННІШИЙ.

Томмі Зігланґу, Південноафриканський студент: “Ну тобто коли знаєш, що то таке і як буває в Південній Африці між неграми і білими. Їм тяжко уживатися поруч. А тут все так чудово, жити поряд з білими людьми. Ну себто я до цього не звичний, але відчував себе ніби удома. Вони так добре до мене поставились. Вони такі ласкаві. Гарно! Я багато що зрозумів. Що люди бувають різні”.

ЛЮДИ БУВАЮТЬ РІЗНІ, ТА МІЖ БАГАТЬМА ЗАВ”ЯЗУЮТЬСЯ ДРУЖНІ СТОСУНКИ, СКРІПЛЕНІ ОДНАКОВИМ ДОСВІДОМ У ЦІ НАЙЗИМНІШІ В ЇХНЬОМУ ЖИТТІ ЛІТНІ КАНІКУЛИ. І ЦЕ ТАКОЖ УРОК ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ – ТЕ, ЯК БАГАТО В НИХ СПІЛЬНОГО.

ЗAМІТКA: Є ДЕСЯТКИ ВЕБСТОРІНОК, ПРИСВЯЧЕНИХ ПРAЦЕВЛAШТУВAННЮ В AМЕРИЦІ. НAБЕРІТЬ НA БРAУЗЕРІ КЛЮЧОВІ СЛОВA «JOBS IN AMERICA».

Всі новини дня

Як США допомагають у боротьбі за права кримсько-татарського народу. Відео

Як США допомагають у боротьбі за права кримсько-татарського народу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:02 0:00

Делегація українських політиків та представників громадянського супільства перебуває у Вашингтоні. Головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва – про допомогу США у боротьбі за права кримсько-татарського народу, та притягнення росіян до відповідальності за воєнні злочини.

Як працює міжнародний офіс «Дія. бізнес» у Варшаві. Відео

Як працює міжнародний офіс «Дія. бізнес» у Варшаві. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:49 0:00

У Варшаві почав роботу перший міжнародний офіс проекту «Дія. бізнес», покликаний допомогти українцям, які прибули до Польщі через війну Росії в Україні, започаткувати власну справу. Розмова із міністром цифрової трансформації України Михайло Федеровим.

Сенат голосуватиме за 40 мільярдів доларів допомоги Україні – подробиці. Відео

Сенат голосуватиме за 40 мільярдів доларів допомоги Україні – подробиці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:09 0:00

Законопроект про допомогу Україні на 40 мільярдів доларів винесли на голосування Сенату на ранок у четвер. З подробицями – Юлія Ярмоленко

Посадовці Адміністрації Трампа помстилися Євгену Віндману – звіт Офісу генінспектора Пентагону

Архів від 19 листопада 2019 року, помічник Ради національної безпеки підполковник Олександр Віндман (ліворуч) зі своїм братом-близнюком, підполковником армії Євгенієм Віндманом, після свідчення перед комітетом з розвідки Палати представників.

У середу, 18 травня, Офіс генерального інспектора Пентагону оприлюднив звіт, в якому дійшов висновку, що Євген Віндман, брат полковника армії у відставці Александра Віндмана, ключового свідка у першому процесі щодо імпічменту екс-президента Трампа, ймовірно, зазнав помсти з боку чиновників тодішнього президента.

«Перебуваючи на службі в РНБ, скаржник зробив захищені повідомлення, стверджуючи, що колишній Президент Трамп порушив закони США, коли президент Трамп звернувся до іноземного уряду розслідувати звинувачення проти колишнього віце-президента і кандидата в президенти від Демократичної партії Джозефа Р. Байдена-молодший, його політичний опонент», - йдеться у повідомленні.

Це вказує на те, що саме Євген Віндман був тим викривачем, який написав анонімну скаргу на телефонну розмову екс-президента США Дональда Трампа і Володимира Зеленського, де висловив стурбованість, що американський президент намагався використати допомогу іноземного лідера для власних цілей у передвиборчій кампанії, що пізніше стало підставою для процесу імпічменту проти колишнього президента США. Згодом Трамп багато критикував викривача й закликав до розкриття його особистості.

«Ми провели це розслідування у відповідь на скаргу, подану на гарячу лінію Міністерства оборони 18 серпня, 2020 року, стверджуючи, що різні посадовці адміністрації, включаючи колишнього президента Дональда Дж. Трампа, вчинив дії проти підполковника Євгена Віндмана (заявника), армії США, коли він працював у Раді національної безпеки (РНБ) у Вашингтоні, округ Колумбія, в помсту за захищені комунікації», - йдеться у звіті.

Скаржник стверджував, йдеться у звіті, що посадові особи, помстилися також й через його зв’язок із братом-близнюком та його захищене спілкування із членами Конгресу.

Його брат, Александр Віндман, що має українське коріння, був провідним свідком у процесі щодо імпічменту президента Дональда Трампа. На слуханнях у Конгресі він визнав, що двічі засвідчував стурбованість стосовно кроків адміністрації Трампа стосовно України. Зокрема, після зустрічі представників української влади з Джоном Болтоном (тоді радник президента з питань національної безпеки) та після телефонної розмови між президентами США та України.

У 44-сторінковому звіті слідчий орган дійшов висновку, що на основі «переваги доказів», «більш ймовірно», що Євген Віндман зазнав помсти, але він не містить рекомендацій щодо потенційних наслідків для посадовців, які вже покинули Білий дім.

Як повідомляв раніше Голос Америки, підполковник Сухопутних військ США у відставці, колишній представник Ради з національної безпеки при президенті США Александр Віндман подав судовий позов до особистого адвоката екс-президента Трампа - Руді Джуліані та Трампа-молодшого, звинувативши їх та інших представників попередньої адміністрації Білого дому у змові із метою залякування.

Улітку 2020 Віндман заявив, що залишає службу у Збройних силах США. Його адвокат тоді сказав, що Віндман став жертвою "кампанії тиску, залякувань та помсти" після свідчень у процесі імпічменту.

Після слухань в Конгресі син президента США Дональд Трамп-молодший твітив: "Якби не фантастичні розслідувальні навички [лідера конгресового розслідування щодо імпічменту у Палаті представників, конгресмена Адама Шиффа - ред.], Дональду Трампу було би складніше знайти, кого необхідно звільнити. Дякую, Адаме!"

Дивіться також: Джамала: про війну та підтримку України з боку міжнародної мистецької спільноти. Інтерв’ю

Колишній міністр оборони Молдови: російська загроза для Молдови реальна. Відео

Колишній міністр оборони Молдови: російська загроза для Молдови реальна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

На нещодавній зустрічі міністрів закордонних справ країн Групи семи було висловлено побоювання, що війна в Україні може перекинутися і на Молдову. Колишній міністр оборони республіки Віталій Марінуца вважає, що російська загроза для Молдови є реальною. Про це він розповів Олександру Яневському.

Більше

XS
SM
MD
LG