Спеціальні потреби

Актуально

Юридичні реформи в Україні - 2003-04-22

СУДДІВ ТІЄЇ ЧИ ІНШОЇ КРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ, ЧИ ЮРИДИЧНІ СПОРИ БУДУТЬ ВИРІШУВАТИСЯ ЗГІДНО ІЗ ЗАКОНОМ, ЧИ ПІД ВПЛИВОМ ПОЛІТИЧНИХ ЛІДЕРІВ. У СВОЮ ЧЕРГУ, ВІД СПРАВЕДЛИВИХ РІШЕНЬ СУДДІВ ЗАЛЕЖИТЬ, ЧИ ГРОМАДЯНИ МАЮТЬ ДОВІРУ ДО ТИХ ЖЕ ЛІДЕРІВ. А ЗА ВІДСУТНОСТІ ДОВІРИ ІНВЕСТОРИ – ЯК ВНУТРІШНІ, ТАК Й ІНОЗЕМНІ - ВАГАЮТЬСЯ ВКЛАДАТИ КАПІТАЛ В ЕКОНОМІКУ ДАНОЇ КРАЇНИ. ВАГОМІСТЬ ЦЬОГО ВІДДЗЕРКАЛЕНО І В КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, ЯКА ПЕРЕДБАЧАЄ НЕЗАЛЕЖНІ СУДИ. В УКРАЇНІ, ОДНАК, ВСЕ ЩЕ ВІДСУТНІ ЗАКОНИ НОРМАТИВНІ АКТИ, ЯКІ ПРАКТИЧНО ЗАБЕЗПЕЧИЛИ Б ЦЮ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. НА РОЗБІЖНІСТЬ МІЖ ДЕКЛАРАТИВНИМ І ДІЙСНИМ СТАНОМ УКРАЇНСЬКИХ СУДІВ ЗВЕРТАЄ УВАГУ АМЕРИКАНСЬКИЙ ФЕДЕРАЛЬНИЙ СУДДЯ БОГДАН ФУТЕЙ. ПАН ФУТЕЙ БУВ ПРИЗНАЧЕНИЙ НА СВІЙ ПОСТ КОЛИШНІМ ПРЕЗИДЕНТОМ РОНАЛДОМ РЕЙҐЕНОМ І ЗАПРОШЕНИЙ УКРАЇНСЬКОЮ СТОРОНОЮ БРАТИ УЧАСТЬ У СЛУХАННЯХ ДВА ТИЖНІ ТОМУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ В СПРАВІ СУДОВИХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ. КОЛИ ВІН ПОВЕРНУВСЯ ДО ВАШИНҐТОНА, ПЕТРО ФЕДИНСЬКИЙ ПОСТАВИВ ЙОМУ ТАКЕ ЗАПИТАННЯ.

ЗАМІТКА: ФЕДЕРАЛЬНИЙ СУДДЯ БОГДАН ФУТЕЙ ДОДАВ, ЩО ВІН НЕ БАЖАЄ НАКИДАТИ СВОЇ ПОГЛЯДИ УКРАЇНІ, А ЛИШЕ ДІЛИТЬСЯ СУДОВОЮ ПРАКТИКОЮ АМЕРИКИ. СУДОВИЙ УСТРІЙ УКРАЇНИ – ЗА СЛОВАМИ ПАНА ФУТЕЯ - ЗАЛЕЖИТЬ ВІД САМИХ УКРАЇНЦІВ.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG