Спеціальні потреби

Ющенко починає переговори - 2003-06-02


Лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко заявив про початок переговорів із блоком Тимошенко та Соціалістичною партією щодо висування єдиного кандидата на президентські вибори.

Віктор Ющенко запропонував Олександру Морозу та Юлії Тимошенко сформувати коаліцію на президентські вибори наступного року. Суть колаіції поки не розголошують, однак ніхто не має сумніву, що кандидатом від коаліції пропонується кандидатура саме лідера Нашої України, хоча сам Ющенко каже, що прізвище єдиного кандидата буде названо не раніше жовня. Кандидата обиратимуть спочатку форуми демократичних сил у всіх регіонах, а підсумки підведе всеукраїнський форум. Переговори з можливими союзниками із опозиційного табору триватимуть паралельно. Юлія Тимошенко у свою чергу заявила, що вона максимально готова до результативних перемовин та висунення єдиного кандидата. Однак, за її словами, реальних кроків не робить саме Ющенко. Якщо перемовини Тимошенко не задовольнять, вона не виключає і своєї участі у виборчій кампанії.

Немає в опозиціонерів поки єдиної думки і щодо конституційної реформи. Соціалісти пропонують свій варінт проекту змін до конституції, де йдеться про перетворення України у парламентсько-президентську республіку. Юлія Тимошенко заявила, що вона проти таких змін. На думку Ющенка, реформування політичної системи в Україні можна здійснити шляхом ухваленя кількох законів, а не конституційних поправок.

XS
SM
MD
LG