Спеціальні потреби

Актуально

Новий губернатор Львівщини - 2003-06-09

Сьогодні стало відоме ім’я нового губернатора Львівської області. Головою Львівської обласної державної адміністрації Президент України призначив Олександра Сендегу.

Представити нового губернатора до Львова прибув прем'єр-міністр Віктор Янукович. Нагадаю, що обговорення кандидатури голови Львівської обласної адміністрації тривало з 4-го червня. Переважна більшість експертів схилялась до того, що адміністрацію очолить або начальник обласної податкової адміністрації Сергій Медведчук, або голова обласної організації Партії регіонів Олексій Радзієвський. Проте сьогодні вранці стало відомо, що новим губернатором Президент призначив першого заступника глави львівської обласної адміністрації Олександра Сендегу. Про рішення президента офіційно заявила його прес-секретар Олена Громницька.

Новий губернатор має досить строкату біографію. Свою попередню посаду заступника глави обладміністрації обіймав близько року. До цього часу працював у Львівській міській раді на посаді першого заступника міського голови, тоді Василя Куйбіди. Загалом, на Львівщині репутація у нього позитивна, він має імідж господарника і політично не заангажований. Проте, на думку народного депутата Андрія Шкіля, Олександр Сендега обійматиме посаду голови Львівської облдержадміністрації до того часу, поки підтримуватиме політику голови уряду і поки Віктор Янукович не знайде іншої кандидатури на цю посаду.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG