Спеціальні потреби

Актуально

Епідемія у Харкові - 2003-06-18

Масові отруєння останнім часом трапляються все частіше. 16 травня на Харківщині в дитячому оздоровчому таборі „Берізка” Золочівського району внаслідок споживання курячого м’яса та омлету з яєць стався спалах сальмонельозу. Діти та дорослі споживали названі продукти на святкуванні 35-ліття закладу. Кожного дня число постраждалих збільшується. Наразі 56 дітей та 25 дорослих знаходяться в лікарнях Харкова та Золочіва. Близько 10 постраждалих все ще знаходяться в тяжкому стані, і хоча в дитячій інфекційній лікарні від коментарів відмовились, офіційні особи стверджують, що немає ані найменшої загрози для життя хворих. Тим часом проводиться аналіз зразків їжі та кримінальне розслідування причин отруєння.

Головний санітарний лікар Харківської області та Головне управління з надзвичайних ситуацій надають суперечливу інформацію про походження небезпечного продукту: чи були це курячі окорочки чи тушки „Курганського бройлера”, де придбано товар – на ринку чи в магазині, поки що достеменно не відомо. Наразі табір не працює, а діти, яким пощастило не потрапити одразу до лікарні, знаходяться вдома під наглядом лікарів. І звичайно ж на директора закладу буде накладено штраф.

Винні будуть притягнені до кримінальної відповідальності. Усі хворі отримають грошову компенсацію, а дітей обласна влада обіцяє оздоровити одразу в післялікарняний період.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG