Спеціальні потреби

Кличко - Люіс: хто переміг? - 2003-06-23


Увагу мільйонів вболівальників привернув двобій у суботу за звання чемпіона світу з боксу в надважкій категорії між Віталієм Кличком та його суперником з Великобританії, теперішнім чемпіоном Ленноксом Люісом. Хоча український боксер офіційно і програв технічним нокаутом, на думку багатьох оглядачів, перемогу британець здобув за суперечливих обставин.

Дещо про те, що американська преса писала про поєдинок, вас ознайомить дана стаття.

«Попри травму на обличчі, претендент на звання чемпіона, Віталій Кличко, продемонстрував незламну волю до перемоги. Він «почастував» теперішнього надважкого чемпіона Світової боксерської ради Леннокса Люіса так як вважав за потрібне і дав йому більше» - вважає оглядач газети “Chicago Sun-Times” Тим Далберг. В статті подається заувага самого Кличка про свого суперника: «Він, Люіс, чудовий боєць, втім я виграв по-очках, і тому хочу матчу-реваншу».

Про драматичність подій, що сталися в суботу на боксерському рингу в палаці спорту «Стейплс» в Лос-Анджелесі, свідчила також реакція, як підраховано, майже шістнадцяти тисяч уболівальників в приміщенні.

«Офіційний переможець Люіс залишив ринг під несхвальні вигуки розчарованого натовпу. Британець виграв матч, втім програв прихильність глядачів».- пише дописувач іншої американської газети- “Boston Globe”- Рон Борджес. За словами автора, «Люіс поводився як аматор у припиненому через травму українського боксера матчі. Рефері зупинив двобій під тиском лікаря рингу на шостому раунді, заявляючи, що Кличко втратив здатність достатньо добре бачити. Сам український боксер, попри розріз над оком та скривавлену повіку, вимагав продовження двобою. Загалом, на думку оглядачів, жоден із бійців не продемонстрував у поєдинку ані доброго балансу, ані захисту, ані інших добрих боксерських навичок.

Тим часом олядач інтернет-видання “East Side Boxing” Френк Лотіерзо звернувся до світового чемпіона з Великобританії з такими словами: «Гей, Люісе, не будь уже таким хвальком і якщо ти забув, то я тобі нагадаю, що Кличко також не мав достатньо часу для підготовки до цього матчу. Втім він, на відміну від тебе, цим себе не виправдовує». Автор статті додає, що Люіс відставав у матчі, виглядав стомленим і більш виснаженим, аніж його український суперник. Це, на думку оглядача, неприйнятне для боксера з титулом чемпіона світу в надважкій категорії.

Втім, як інформує на своїй веб-сторінці інформаційне агентство «АНАНОВА», Леннокс Люіс, котрий вже має за собою чотрирнадцять років професійного боксу, можливо й погодиться на матч-реванш з Віталієм Кличком. На це вказав тренер тридцяти-семирічного Люіса Емануел Стюард. За його словами, Леннокс не погодиться на сумнівну перемогу, яку йому присуджено. Він, вважає Стюард, "знову зустрінеться з Віталієм у завершальному матчі своєї кар’єри».

XS
SM
MD
LG