Спеціальні потреби

Актуально

За сумнівних обставин загинув ще один український журналіст. - 2003-12-16

В Україні загинув ще один журналіст – Володимир Карачевцев. Він був заступником редактор мелітопольскої газети «Кур'єр» та головою регіональної незалжної профспілки журналістів.

Останні дні Володмир переживав особисту трагедію – смерть батька. Коли в неділю його прйшла провідати колишня дружина, двері ніхто не відкривав. Потрапивши до помешкання вона побачила Володимра мертвим. Він висів на дверці свого холодильника старого зразка. Міліція, яка прибула на місце події, визначила, що смерть наступила внаслідок механічної асфікції, через повішання. Провохоронці найімовірнішою версією називають нещасний випадок, мовляв журналіст у важкому психологічному стані випадково зачепився за ручку і не зміг швидко зреагувати.

Натомість шеф Володимира Карачевцева, головний редактор газети «Кур'єр» Ігор Єнін такі пояснення називає дуже сумнівними. Він каже, що його колега–кадровий офіцер і міг би впоратися з такою ситуацією. Ігор Єнін твердить, що разом із Володимром він займався кількома резонансими розслідуванями корупції серед посадовців Мелітополя, приватизаційних скандалів, банкрутства заводу «Старт». Головними фігурантами розслідувань були мер Мелітополя Василь Єфименко та його заступник Олександр Ільчук. Колеги загиблого журналіста кажуть, що йому неодноразово звонили незнайомі особи і погрожували розправою.

Редактор Кур'єра Ігор Єнін однозанчно переконаний - метою вбивства може бути спроба запобігти оприлюдненню правди про діяльність місцевої влади. Версію насильницької смерті журналіста не відкидає і міліція, хоч і не вважає її основною.

Більшість кримінальних справ щодо загибелі українських журналістів досі не потрапили до суду. Зазвичай розслідування затягуються на кілька років.

Всі новини дня

Люди повертаються у зруйноване село Посад-Покровське. Відео

Люди повертаються у зруйноване село Посад-Покровське. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

«Руїни, одні руїни», - мешканці повертаються в практично знищене російськими ракетами та авіабомбами деокуповане село Посад-Покровське на кордоні Херсонської та Миколаївської області.

Україні потрібна та зброя, з якою вона може перемогти - колишні американські дипломати. Відео

Колишні посли США в Україні та Росії вважають, що лідери США мають чітко сказати, що вони не просто допомагають Україні, а інвестують у власну безпеку. Бо без перемоги України безпека Заходу не буде гарантована. З деталями - Наталія Чурікова.

Президент Зеленський та дух України стали «Людиною року» за версією журналу Time. Відео

Американський журнал Time назвав президента України Володимира Зеленського та дух України людиною 2022-го року. Це звання присуджують тим, хто найбільше, на думку редакції, вплинув на хід подій у році.

Дії РФ проти українців визнали геноцидом в комітеті Сенату США. Відео

Дії РФ проти українців визнали геноцидом в комітеті Сенату США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:08 0:00

Резолюцію щодо визнання дій РФ геноцидом проти українського народу підтримали в комітеті Сенату США із міжнародних відносин. Подробиці – від Марії Ульяновської.

У США є апетит постачати Україні ефективне озброєння - полковник армії США у відставці. Відео

Якщо не чути про F-16 чи Рatriot для України, це не означає, що це неможливо – говорить полковник армії США у відставці Роберт Гамільтон в інтервʼю Олексію Коваленку. «У США з’явився більший апетит постачати ефективніші системи», - вважає військовий експерт.

Більше

XS
SM
MD
LG