Спеціальні потреби

Актуально

За сумнівних обставин загинув ще один український журналіст. - 2003-12-16

В Україні загинув ще один журналіст – Володимир Карачевцев. Він був заступником редактор мелітопольскої газети «Кур'єр» та головою регіональної незалжної профспілки журналістів.

Останні дні Володмир переживав особисту трагедію – смерть батька. Коли в неділю його прйшла провідати колишня дружина, двері ніхто не відкривав. Потрапивши до помешкання вона побачила Володимра мертвим. Він висів на дверці свого холодильника старого зразка. Міліція, яка прибула на місце події, визначила, що смерть наступила внаслідок механічної асфікції, через повішання. Провохоронці найімовірнішою версією називають нещасний випадок, мовляв журналіст у важкому психологічному стані випадково зачепився за ручку і не зміг швидко зреагувати.

Натомість шеф Володимира Карачевцева, головний редактор газети «Кур'єр» Ігор Єнін такі пояснення називає дуже сумнівними. Він каже, що його колега–кадровий офіцер і міг би впоратися з такою ситуацією. Ігор Єнін твердить, що разом із Володимром він займався кількома резонансими розслідуванями корупції серед посадовців Мелітополя, приватизаційних скандалів, банкрутства заводу «Старт». Головними фігурантами розслідувань були мер Мелітополя Василь Єфименко та його заступник Олександр Ільчук. Колеги загиблого журналіста кажуть, що йому неодноразово звонили незнайомі особи і погрожували розправою.

Редактор Кур'єра Ігор Єнін однозанчно переконаний - метою вбивства може бути спроба запобігти оприлюдненню правди про діяльність місцевої влади. Версію насильницької смерті журналіста не відкидає і міліція, хоч і не вважає її основною.

Більшість кримінальних справ щодо загибелі українських журналістів досі не потрапили до суду. Зазвичай розслідування затягуються на кілька років.

Всі новини дня

До Сан-Дієго на протезування прибули мати з донькою, які постраждали під час обстрілу вокзалу у Краматорську. Відео

Коли 8 квітня росіяни обстріляли переповнений людьми залізничний вокзал Краматорська, загинуло 59 людей, 114 отримали поранення. Зараз до Сан-Дієго прибули мати з донькою, які постраждали від вибухів.

«Я впевнений, що Україна отримає американські літаки» - Тарас Чмут, фонд "Повернись живим" – інтерв’ю. Відео

Як працює віддалена авіабаза США на Алясці. Відео

Як працює віддалена авіабаза США на Алясці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Російська війна в Україні змусила Сполучені Штати відправити додаткові американські війська у Європу для захисту східного флангу НАТО. Втім загроза з боку Росії та Китаю змушує Вашингтон бути обачними не лише на сході від американського континенту, але й з крайньої півночі.

Українські авіатори завершили кількаденний візит до Вашингтона - ексклюзивний коментар. Відео

Українські авіатори завершили кількаденний візит до Вашингтона, де зустрілися з американськими конгресменами та сенаторами.

Підсумки саміту G7 для України. Відео

Підсумки саміту G7 для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

“Огидним варварством" назвав Джо Байден недільні обстріли житлових будівель у Києві. Про це він сказав на полях саміту «Групи семи», який в ці дні триває у Німеччині.

Більше

XS
SM
MD
LG