Спеціальні потреби

Актуально

Тимошенко закликає до акцiй протесту. - 2004-02-25

Київ – 24 лютого. 16 березня може вiдбутися остаточне голoсування за внесення змін до Конституції. Таку заяву зробила Юлія Тимошенко. Вона каже, що організовуватиме масові акції протесту того дня. Втім, чи братимуть участь у цих акціях представники інших партій та блоків невідомо.

«Я закликаю до того, щоб 16 березня – в день, коли планують голосувати Конституцію в остаточному читанні – підняти всю націю і нарешті дістати всю нашу можливу громадянську зброю, щоб не допустити конституційного перевороту», -- така заява Юлії Тимошенко прозвучала в ефірі Громадського радіо. Втім відразу потому інформацію про розгляд конституційних змін 16 березня спростував інший представник опозиції – лідер Соцпартії Олександр Мороз. Взагалі залики Тимошенко до проведення масових акції протесту соціалісти називають неузгодженими діями. У своїй заяві вони називають протест проти констиуційних змін некорентним. Соціалісти готові до спільних з іншими опозиціонерами акцій лише у Шевченківські дні – 9 березня.

Немає рішення щодо підтримки палнованих Тимошенко акцій і у Нашій Україні. У штабі блоку нам повідомили, що питання про участь в таких акціях має ухвалювати політрада, яка ще не збиралася.

Соціалісти так само закликають Тимошенко спочатку розглянути цю проблему у рамках опозиційної трійки, а вже потім робити публічні заяви.

Оглядачі кажуть, що неузгоджені дії лідерів опозиції зайвий раз свідчать про проблеми в опозиційному таборі. Ці суперечності найгостріше можуть проявитися під час остаточного внесення змін до Конституції.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG