Спеціальні потреби

Актуально

УРП «Собор» в Одесi закликала до єдностi опозицi - 2004-02-29

Одеса - Українська республіканська партія «Собор» напередодні президентських виборів активізувала свою діяльність на півдні України. Саме цій темі, зокрема, було присвячено зустріч з журналістами та активом Одеської обласної партійної організації народного депутата України Константином Ситника.

Член фракції Блоку Юлії Тимошенко, народний депутат Константин Ситник, висловивши занепокоєння ситуацією зі свободою слова в Україні, напередодні виборів президента, позитивно оцінив рішення Сполучених Штатів Америки, яким скасовано попередні плани скорочення мовлення української редакції Голосу Америки.

За словами народного депутата, «я на їхньому місці, якщо вони дружньо до нас ставляться, збільшив би це мовлення ще на годину чи дві. Зараз, коли у нас таке важке становище, єдине прохання про абсолютно об”єктивну інформацію. Якщо вони щиро хочуть добра українському народу, а вони про це заявляють, - допоможіть українському народу розібратися».

На думку члена Центрального Проводу УРП «Собор», народного депутата Ситника, саме завдяки неупередженій інформації мас-медія змінюються настрої переважної більшості виборців. Це засвідчили і зустрічі, проведені 26 лютого в Одесі з викладачами та студентами вищих навчальних закладів.

«Скільки було питань, які допитливі очі.… І викладачі, це зрозуміло було, що вони задоволені. Ми кажемо так – якщо ми вам сподобалися голосуйте за нас. Якщо Боделан – голосуйте за нього. Але нехай це буде ваш вільний вибір. Це ви своєю гідністю, самі чи з друзями разом, вирішили – кому краще довірити Одесу? Залишити так як є, чи змінити? Я бачу, що молодь з нами. Тому я задоволений від зустрічей, проведених в Одесі”.

Дії нинішньої української влади спрямовані на те, щоби роз`єднати опозицію і максимально зменшити кількість симпатиків лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, переконаний народний депутат Константин Ситник. «Втратити “трійку” надзвичайно небажано, отож Українська республіканська партія «Собор» і далі відстоюватиме позицію єдності опозиції – Соціалістичної партії, Блоків «Наша Україна» і Юлії Тимошенко», зазначив вiн.

Такої ж думки дотримуються і в Одесі – наголосив Голова обласної партійної організації Федір Нарійчук: «Наша партія і обласна організація УРП «Собор» стоять на тому, щоби лідери опозиційних партій прийшли до згоди у питанні висування єдиного кандидата на президентських виборах».

Республіканці переконані, що надії на єдність української опозиції є цілком реальними.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG