Спеціальні потреби

Актуально

Опитування: Янукович наздоганяє Ющенка - 2004-05-26

Київ - 25 травня. Українські соціологи продовжують фіксувати подальше зростання рейтингу діючого прем`єра Віктора Януковича. Найновiшi дослiдження провiв Український інститут соціальних досліджень.

Практично щотижня в Україні оприлюднюють результати різних соціологічних опитувань і всі вони вказують на декілька тенденцій – лідером перегонів залишається Віктор Ющенко, однак діючий прем`єр Віктор Янукович наздоганяє його просто таки шаленими темпами. На сьогодні картина із результатами президентських виборів за версією Українського інституту соціальних досліджнь, виглядає так: у Ющенка в травні 24% симпатиків, вже 18% підтримують Януковича і 14 лiдера комунiстiв Петро Симоненка. Директор Інституту Олександр Яременко вказує на те, що популярність різних кандидатів у Президенти дуже різна в різних регіонах України. Віктора Ющенка підтримує майже шістдесят відсотків населення західних областей та майже сорок відсотків киян. Досить високий рівень підтримки у нього на півночі та в центрі. А на півдні та сході традиційно популярними політиками є ліві – за рахунок цих областей свою популярність зберігає Петро Симоненко, і саме у цих регіонах головна підтримка Віктору Януковичу. Зважаючи на наявність трьох рейтингових кандидатів те невеликий розрив між ними соціологи роблять перші прогнози. Спираючись на тенденції з рейтингами протягом останніх місяців, Український інститут соціальних досліджень спрогнозував, що, станом на 31 жовтня, рейтинг Віктора Ющенка сягне 30%, а Януковича 27%. Однак, це без врахування надзвичайних ситуацій, якi під час виборчих кампаній можуть виникнути. А щодо другого туру, то станом на сьогодні у боротьбі як з Симоненком так і з Януковичем переможцем вийшов би Ющенко. Лідера комунстів він випередив би на 17%, тоді як діючого прем`єра лише на чотири.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG