Спеціальні потреби

Актуально

Кучма назвав призначення Зінченка керівником виборчої кампанії Ющенка блискучою спецоперацією СДПУ(о) - 2004-06-25

Президент України Леонід Кучми не лишився осторонь коментарів з приводу призначення віце-спікера Олександра Зінченка головою виборчої кампанії Віктора Ющенка. Перебуваючи в Артеку, Кучма напівжартома-напівсерйозно назвав перестановку в «Нашій Україні» блискучою спецоперацією СДПУ(о).

Кучма сказав, що в конфіґурації політичних сил перед президентськими виборами спостерігаються незначні зміни, однак основні політичні гравці залишилися. На думку Президента, конфіґурація політичних сил у країні змінюватиметься до самих виборів.

Призначення віце-спікера Олександра Зінченка на посаду керівника виборчої кампанії Віктора Ющенка не брався коментувати хіба що лінивий. СДПУ(о) у контрольованих мас-медіа стверджували, що Зінченко завжди провалював усі завдання, які йому доручали, тому навряд чи нове кадрове надбання «Нашої України» піде їй на користь.

Крім того, віце-спікера звинувачували у далекоглядних планах, в яких він змінює одну правлячу силу на іншу, яка має достатньо шансів на отримання цієї влади в майбутньому.

Тимчасом у «Нашій Україні» до всіх заяв влади ставляться спокійно і своє рішення щодо призначення Зінченка на посаду керівника виборчої кампанії Віктора Ющенка вважають правильним кроком. За словами керівника офісу лідера «Нашої України» Олега Рибачука, така реакція Президента свідчить про правильність вибору:

«Відчувається повна розгубленість серед тієї команди, яка пише темники для каналів. Центральні канали мовчали, повна істерія в есдеків. Ці коментарі про те, що дякувати Богу… ну, зрозуміло, це – істерика, це – не позиція.

Ми вважаємо, що і призначення Зінченка говорить про те, що ми приступаємо до активної фази виборчої кампанії. Ми продемонстрували, що ми зробили структуру, яка дозволяє будь-якому політичному партнеру, не залежно від минулого, який розуміє, що йдуть вибори і на цих виборах вирішується ну дійсно все, доля нації як мінімум на 10 років, а то й на більше, які стоять на демократичних позиціях в не затасканому колі, тому що зараз у нас демократами будуть всі і всі будуть опозиціонерами, це вже зрозуміло, а дійсно ті люди, які визначились, ті політичні сили, які визначились, вони є нашими союзниками і ми будемо бачити їх у своїй кампанії.

Прихід Зінченка викликав істерику в цьому таборі. Він неочікуваний, це дуже сильний крок, і коментар Президента підтверджує, що це був правильний крок».

У «Нашій Україні» дуже високо оцінюють професійні якості та досвід Олександра Зінченка. Саме тому на нього покладено організацію робіт аналітичних служб, керівництво спецпроектами, реакція на події, що відбуватимуться під час виборчої кампанії.

Всі новини дня

Інспектори від уряду США не виявили порушень, пов’язаних з використанням допомоги США Україні. Відео

Інспектори від американського уряду не виявили серйозних порушень, пов’язаних з використанням допомоги США Україні. Про це сьогодні вони засвідчили у Конгресі Сполучених Штатів. За слуханнями комітету з міжнародних відносин Палати представників уважно стежила Катерина Лісунова.

Президент України Володимир Зеленський віртуально взяв участь у Саміті демократій у Вашингтоні. Відео

У Вашингтоні офіційно розпочався Саміт демократій, який проводить адміністрація Байдена у партнерстві із кількома країнами з кожного континенту. Основною подією цього дня стало віртуальне засідання, у якому взяв участь й президент України Володимир Зеленський.

"Вагнерівці" зазнають величезних втрат у районі Бахмута - генерал Міллі

Генерал Марк Міллі під час слухань у Конгресі щодо оборонного бюджету США на 2024 рік. REUTERS/Kevin Lamarque

Найманці приватної військової команії "Вагнер" зазнають величезних втрат у районі Бахмута. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі під час слухань щодо оборонного бюджету на 2024 рік у Комітеті з питань збройних сил Палати представників США у середу, 29 березня.

Про "вагнерівців" під час слухань на Капітолійському пагорбі поцікавився член Палати представників від Демократичної партії Рубен Галлего. Він запитав у Міллі, чи може генерал поділитися своїм баченням відносин між групою "Вагнер" та регулярними російськими військами на оперативному рівні, та чи змінилася присутність "вагнерівців" в Африці внаслідок війни в Україні.

Міллі відповів, що група "Вагнер" зараз веде бойові дії, в першу чергу, в районі Бахмута. "Там, імовірно, 6 тис. або близько того справжніх найманців і, можливо, ще 20 або 30 тис. новобранців, багато з яких вийшли із в'язниць, і вони зазнають величезних втрат у районі Бахмута. Українці завдали цим хлопцям багато смертей і руйнувань", - сказав Міллі.

Він додав, що, крім Бахмута, бойовики групи "Вагнер" присутні в багатьох інших місцях, особливо в Західній Африці, де вони "фактично захопили країну."

Міллі назвав "вагнерівців" дуже агресивною групою і зауважив, що найманці є дуже оснащеними та багатими. "Її очолює дуже безжалісний хлопець Пригожин. Він нібито бізнесмен, але за ним стоїть неймовірне кримінальне минуле. Тому це небезпечна група. Вони досить великі. Вони досить потужні, і їм вдалося досягти принаймні частини Європи та Африки, і, можливо, деяких частин Близького Сходу," - зазначив генерал.

Як раніше писав Голос Америки, російський наступ під Бахмутом в основному вдалося зупинити. Ситуацію для Росії, імовірно, погіршили тертя між російським Міністерством оборони та групою "Вагнер. За даними британської розвідки, Росія, найімовірніше, перекинула свої ударні сили в район Авдіївки, що на південь від Бахмута, і на північ – в напрямку Кремінної та Сватового, але і там, на думку британських дослідників, Росія також переходить до оборони і може щонайбільше сподіватися стабілізувати фронт.

Популяризаторка української кухні «Пані Стефа» приїхала до США досліджувати кухню діаспори. Відео

Відома популяризаторка української кухні «Пані Стефа» вже понад десять років відтворює старовинні галицькі рецепти. Відео з її гастрономічними дослідженнями та кулінарними цікавинками надзвичайно популярні.

Сенаторка Джин Шагін: Нам потрібно зробити все можливе, щоб українці отримали усю необхідну сучасну зброю. Відео

Українська готовність боротися за власну державу та демократію надсилає важливий сигнал не лише Росії, але й Китаю та іншим автократам. Таку думку висловила сенаторка-демократка Джин Шагін в ексклюзивному інтерв’ю для Голосу Америки.

Більше

XS
SM
MD
LG