Спеціальні потреби

Актуально

09.07.04  -  1. Розмова з кандидатом до місцевого законодавчого органу південно-західного американського штату Арізона  Оксаною Куровицькою Комарницькою; 2. Розмова з Лідією Крушельницькою  - 2004-07-09

1. Цієї осени, як в Україні, так і в Сполучених Штатах відбудуться президентські вибори...в Україні тридцять першого жовтня, в США два дні пізніше - другого листопада. Передвиборна кампанія в обох країнах - у повному розпалі. Нещодавно Аня розмовляла з кандидатом до місцевого законодавчого органу південно-західного американського штату Арізона Оксаною Куровицькою Комарницькою. Пропонуємо Вашій увазі це інтерв’ю...

2. У Нью-Йорку американська молодь українського походження, яка любується театром і живим словом, має палкого покровителя - Лідію Крушельницьку. Пані Лідія уродженка селища Кути Косівського району Івано-Франківської області, випускниця Львівської консерваторії, і колишня акторка театральної студії Йосипа Гірняка і Олімпії Добровольської. В Америці працює з молоддю майже сорок років. Про свою працю вона розповіла у нещодавній розмові з Анею...

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG