Спеціальні потреби

Актуально

США надалi спiвпрацюватимуть з Україною для покращення безпеки шахт - 2004-07-25

Сполучені Штати планують і надалі продовжувати співробітництво з Україною у напрямку покращення безпеки шахт. Зокрема, планується передати нове обладнання для шахти «Краснолиманська».

У рамках проекту з покращення безпеки українських шахт Міністерства праці США, «Краснолиманьска» повинна одержати вузол для підземного горизонтального буравлення. Про це повідомили у посольстві США в Україні. У посольстві також наголосили на необхідності консультацій з українськими уповноваженими з питань безпеки праці й адміністрацією шахти для визначення нової дати візиту на шахту експертів, раніше запланованої на 25-30 липня, для узгодження характеристик горизонтальних отворів і відповідного устатування.

Шахта «Краснолиманська» брала участь у недавно завершеному проекті зменшення запиленості в шахтах методом осланцювання гірських порід і фільтрації шахтної води, що фінансувався Міністерством праці США.

Між тим президент американської програми в Україні «Партнерство в екологічнй та енергетичній реформах» Джері Тріплетт каже, що раніше «Краснолиманську» шахту розглядали як можливий варіант для отримання обладнання. Але зараз американці повинні чекати на висновки керівництва шахти про стан «Краснолиманської»і потім разом з ними вирішити, чи продовжуватиметься проект з цією шахтою. Якщо проект з «Краснолиманською» буде продовжено, то отримати обладнання шахта зможе приблизно через 12 місяців.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG