Спеціальні потреби

Актуально

Де два кандидати – там три угоди про чеснi вибори - 2004-08-18

Київ - 17 серпня. Нову угоду про чесні вибори запропонував підписати всім зареєстрованим претендентам кандидат у Президенти України Микола Грабар. Ця угода пропонується як альтернативна до тієї, що була підписана між Ющенком i Морозом.

Ще одна угода про чесні вибори. Один із двадцяти шести кандидатів у Президенти Микола Грабар – голова Української спілки боротьби з мафією та корупцією – склав проект і пропонує підписати решті. Як стверджує він, та угода з протидії фальсифікації виборів, яку два тижні тому уклали між собою опозиційні кандидати Ющенко і Мороз, була закритою. “Неосновних” кандидатів до її підписання, каже Грабар, не запросили.

«Якби в угоді було записано, що ця угода відкрита для підписання інших кандидатів, ми би це зробили. Поскільки угода між двома кандидатами, вона передбачала певні зобов`язання між двома кандидатами. Пропозицій про приєднання для інших кандидатів я не побачив», -- вiдзначив Грабар.

Перший підпис під угодою вже поставив кандидат у Президенти від Організації українських націоналістів Роман Козак, котрий також скаржиться на несправедливий, на його думку, поділ кандидатів на “основних” і “неосновних”. А інший кандидат, що називає себе поетом, мало кому досі відомий Микола Рогожинський відмовився ставити свій підпис. «Моральність, якщо вона є, не потребує підпису. Честь, якщо вона є, не потребує підпису», -- сказав вiн.

Реакції головних кандидатів на ініціативу немає. В штабі Віктора Ющенка заперечують твердження про те, що угода про чесні вибори Ющенка і Мороза була закритою. Віктор Ющенко, як тільки зареєструвався кандидатом, перший виступив з такою ініціативою, до якої запропонував приєднатися усім претендентам, -- каже прес-секретар Ющенка Тетяна Мокріді, яка називає будь-які альтернативні угоди політичним піаром. В штабі Ющенка кажуть, що в принципі всі 26 кандидатів в силі вплинути на те, наскільки демократичними будуть вибори, оскільки кожен матиме своїх представників у виборчих комісіях. Однак вирішальним усе-таки буде вплив того кандидата, в чиїх руках адміністративний ресурс. Тим часом кандидат від влади Віктор Янукович наміру приєднатися до угоди Ющенка-Мороза наразі не висловлював.

Всі новини дня

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео

Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG