Спеціальні потреби

Тимошенко радиться з новим-старим урядом - 2005-01-27


Київ-Вашингтон - 26 сiчня. Виконуюча обов`язки українського прем`єра Юлiя Тимошенко почала наради з новим-старим урядом.

Розшифровка розмови Наталiї Леонової з нашою київською кореспонденткою Вiкторiєю Сюмар.

НЛ: Вікторію, по перше, наскільки вже сформований новий уряд України? ВС: Не можна казати на сьогодні, що новий уряд України сформований. Віктор Ющенко обіцяв, що це буде зроблено до кінця тижня, і він сказав, що вже є чотири із п’яти віце-прем’єрів, але консультації все ще тривають. Тому в принципі виконувати обов’язки залишаються ті ж люди, які працювали в уряді Януковича а потім в уряді Азарова, і вчора Юлія Тимошенко радилася саме з ними і, як вони сказали по закінчені цієї зустрічі, вона попросила їх далі виконувати свої обов’язки.

НЛ: Чи визначила пані Тимошенко принципові засади нового уряду?

ВС: Пані Тимошенко заявила загальну концепцію – вона сказала, що вона очолюватиме реформістський уряд, і першою глобальною реформою буде реформа податкової системи.

НЛ: А як на сьогодні виглядають її шанси бути затвердженою в парламенті?

ВС: Відразу, як прозвучало прізвище Тимошенко як кандидата на посаду прем’єр-міністра, всі казали що її шанси дуже високі й мало хто в нах сумнівався. Однак останні дні принесли заяви політиків, як і із табору соратників Юлії Володимирівни, у яких звучить теза про те, що далеко не всі хочуть голосувати за її кандидатуру. Зокрема, про це заявив член фракції «Наша Україна» Роман Безсмертний, а вчора була виголошена заява від імені групи «Солідарність», до якої входить вісімнадцять чоловік. Як відомо, її керівником є Петро Порошенко, який також претендував на посаду прем’єр-міністра. Однак вже під вечір з’явилася інформація, що група «Солідарність» визначатиметься в понеділок, і що ця інформація, що вони не голосуватимуть, не відповідає дійсності.

XS
SM
MD
LG