Спеціальні потреби

Вiдставку Зварича обговорять на засiданнi уряду - 2005-02-18


Київ - 18 лютого. Подання про відставку міністра юстиції Романа Зварича буде обговорюватись на наступному засіданні уряду 22 лютого. Про це повідомив на прес-конференції в Києві віце-прем`єр Микола Томенко.

Ситуацію в уряді, що склалась у зв`язку із заявою Романа Зварича про відставку з посади міністра юстиції, обговорять на наступному засіданні Кабінету Міністрів. Про це журналістам повідомив віце-прем`єр з гуманітарних питань Микола Томенко:

«Як тільки буде якесь рішення, наша позиція на Кабінеті Міністрів, ви її почуєте, але я можу сказати тільки одне – що коли мене як члена уряду ставлять перед вибором чи я підтримую позицію Кабінету Міністрів, чи я підтримую позицію дружини міністра, то я підтримую позицію Кабінету Міністрів».

Коментуючи заяву Зварича, Томенко заперечив можливість розколу в уряді. Як він заявив, “У нас можуть бути збої з одним або іншим міністром, але ми є командою і будемо такою командою”. Нагадаю – приводом для відставки міністра юстиції називають рішення уряду заборонити реекспорт нафтопродуктів. Міністр Зварич виступив категорично проти цього рішення Кабінету Міністрів. Ситуацію ускладнює те, що реекспортом нафти займається фірма “Оіл Транзит”, одним з керівників якої є дружина Зварича.

Водночас прем”єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилась від будь-яких коментарів стосовно подання Зварича. Глава уряду заявила у п`ятницю журналістам, що “не хоче бути учасником інтриг”. “Я не хочу навіть коментувати такі речі. Я знаю лише одне – що уряд працює по 16-17 годин на добу для наведення порядку в країні”, -- сказала Тимошенко.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG