Спеціальні потреби

Україна готується до Євробачення


Київ - 11 квiтня. Україна готується до найбільшого європейського пісенного конкурсу. Євробачення відбудеться у Києві у травні, і зараз чиновники звітують про підготовку до цього дійства, яке триватиме протягом тижня.

Київський конкурс Євробачення – ювілейний; йому виповнюється 50 років. Відтак увага до цього дійства буде чималою. Ще кілька місяців тому європейці констатували, що Україна не готова до проведення такого масштабного пісенного конкурсу. До Києва має прибути 5 тисяч офіційних гостей, і біля 30 тисяч бажаючих подивитися його на власні очі. Очікується, що телетрансляцію дивитимуться 100 мільйонів чоловік.

За словами президента НТКУ Тараса Стецькiва, який є відповідальним за частину організації конкурсу, приміщення Палацу спорту має бути відремонтоване вчасно, хоч роботи на його території ще дуже далекі від завершення:

«Стан підготовки Палацу Спорту є нормальним. Більшість робіт буде виконана до 23 квітня. Решта робіт, які стосуються прилеглих територій, фасаду, будуть виконані на початку травня.

Непевна ситуація і з квитками. Вони досі не поступили до вільного продажу, і продаються лише через Інтернет:

«До мене дійшла чутка, що ці квитки ледь не на Петрівці продають. Я вам скажу, їх ще не можуть продавати, оскільки їх фізично ще немає. Зараз квитки тільки друкують на комбінаті Україна. Те, що продано в Інтернеті, це лише невелика частина».

Співачка Руслана, яка виборола для своєї країни честь приймати Євробачення, каже, що дуже хвилюється, як пройде конкурс у Києві:

«Те, як я хвилююся за це Євробачення, в тому році і близько не було. Я Європі стільки разів пообіцяла, що це буде найвищого рівня, в стількох країнах я це заявляла».

Сама Руслана вже записала пісню, яка має стати символом 50–го Євробачення. Вона каже, що вона не схожа на її попередні твори і дуже лірична:

«Я надаю перевагу дітям в цій пісні, діти надзвичайно класно заспівали. Мені хотілося, щоб таких пісень було якомога більше в Україні. Можливо, тоді б українські діти перестали слухати виключно американську музику, і звернули увагу на своє».

Вікдрити конкурс мають 16 травня.

XS
SM
MD
LG