Спеціальні потреби

Новi данi в справi Александрова


Київ - 18 квiтня. Генеральна прокуратура України звинуватила трьох міліціонерів в отруєнні Юрія Вередюка. Раніше його підозрювали у вбивстві генерального директора телерадіокомпанії „ТОР” Ігоря Александрова.

Інформація про отруєння Юрія Вередюка з’явилась ще минулого тижня. Нагадаємо, він був головним підозрюваним у справі вбивства директора телерадіокомпанії „ТОР” Ігоря Александрова. Проте у травні 2002-го року суд виправдав Вередюка, оскільки не було доведено його участі у здійснені злочину і звільнив з під варти. Донецька обласна прокуратура оскаржила це рішення у Верховному Суді. А у липні того ж року Вередюк помер. Лише після проведення двох медичних експертиз вдалось з’ясувати, що причиною його смерті було отруєння, а не серцева недостатність, як стверджували лікарі.

15 квітня Генпрокуратура України висунула трьом міліціонерам звинувачення в отруєнні Вередюка. За словами начальника прес-служби Генеральної прокуратури України В’ячеслава Астапова, їх звинувачують у навмисному вбивстві. Міліціонери у присутності захисників повністю визнали свою вину. Наразі двоє з них заарештовані, третього затримано. За даними інформагентств, на момент отруєння Вередюка міліціонери працювали в Донецькій області, але на момент затримання один з них вже працював у Київській області.

Завтра в апеляційному суді Луганської області має відновитися слухання у справі про вбивство директора Слов’янської телерадіокомпанії „ТОР” Ігоря Александрова. Епізод справи, який стосується вбивства журналіста слухався у суді з вересня 2004 року. Загалом обвинувачуються 12 осіб, які у складі організованої злочинної групи вчинили низку тяжких злочинів. Сама справа складається з 66-ти томів.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG