Спеціальні потреби

Редакційний коментар: Позиція США щодо закордонної допомоги


Світову економіку знову лихоманить. Криза відчутна на ринках фінансів, житла та кредитування. Знизився міжнародний обмін товарами та послугами. Однак з уваги на критичну продовольчу та енергетичну ситуацію в країнах на шляху розвитку, було б серйозною помилкою, якби держави-донори скоротили або припинили надання допомоги цим країнам. Сполучені Штати, попри глобальну кризу, залишаються відданими справі надання допомоги знедоленим.

Президент Буш наголосив на цьому на нещодавньому економічному саміті.

«Америка віддана і залишиться відданою зусиллям для сприяння міжнародному розвитку з огляду на причини, які не залежать від коливань на ринках».

Джордж Буш зазначив, що від заходів США на підтримку міжнародного розвитку мають користь не лише країни-реципієнти – від них також користають безпека та економіка Сполучених Штатів. Буш при цьому закликав свого наступника на президентському кріслі продовжувати зусилля в цьому напрямку.

Від 2001 року Сполучені Штати подвоїли допомогу Латинській Америці, в чотири рази збільшили її Африці та потроїли закордонну допомогу загалом.

XS
SM
MD
LG