Спеціальні потреби

Актуально

Позицiя уряду США щодо росiйсько-грузинського конфлiкту

Сполученi Штати закликають до врегулювання росiйсько-грузинського конфлiкту шляхом переговорiв. Наступний редакцiйний коментар з`ясовує позицiю уряду США у цьому питаннi.

Президент Джордж Буш каже, що Сполученi Штати рiшуче пiдтримують мiжнароднi заходи для мирного врегулювання конфлiкту мiж Росiєю та Грузiєю:

«Сполученi Штати Америки стоять плiч-о-плiч з демократично обраним урядом Грузiї. Ми наполягаємо на непорушностi суверенiтету i територiальної цiлiсностi Грузiї».

Виявляючи солiдарнiсть з грузинським народом, Мiнiстерство оборони США почало доставляти йому гуманiтарну допомогу. Президент Буш каже, що ця допомога повинна безперешкодно доходити на мiсця призначення:

«Ми очiкуємо вiд Росiї виконання взятих на себе зобов`язань не чинити перешкод доставцi будь-яких гуманiтарних припасiв».

«Росiя дала зрозумiти, що змiна уряду Грузiї не є її метою», - додав президент Буш. «Сполученi Штати i свiт очiкують вiд Росiї дотриматися цих слiв».

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG