Спеціальні потреби

Актуально

Позицiя уряду США щодо використання бiопалив

Мiнiстерство енергетики США пiдрахувало, що протягом 2007 року, завдяки виробництву i використаню бiопалив, уникнено викид в атмосферу 13-ти мiльйонiв тонн парникових газiв. Втiм висловлюються i занепокоєння потенцiйними наслiдками виробництва бiопалив на запаси зернових та цiни на продовольчi товари.

Згiдно з Мiнiстерством енергетики США, виробництво бiопалив було лише незначним фактором у нинiшньому пiдвищеннi цiн на продовольчi товари, при чому розробка нових технологiй повинна заспокоїти критикiв, якi вказують на небезпеку гонки мiж виробництвом бiопального та продовольчими товарами.

Таких критикiв намагається заспокоїти, зокрема, мiнiстр сiльського господарства США Ед Шейфер:

«Вищi цiни на пальне стали вiдчутними не лише для тих, хто користується транспортом. Вони також серед головних факторiв пiдвищення цiн на продовольчi товари. Згiдно з Мiжнародним агентством енергетики, завдячи бiопаливам скорочено споживання сирої нафти на один мiльйон барелей щоденно».

Сполучленi Штати планують видiлити понад мiльярд доларiв на дослiдження, розробку та демонстрацiю нових технологiй, основаних на використаннi целлюлозних матерiалiв – таких як стружка, просо, вiдходи кукурудзи та iншi харчовi вiдходи.

Пiдтримка дослiджень у цiй галузi – лише один iз заходiв, яким уряд США намагається забезпечити себе i свiт чистими та вiдновлюваними джерелами енергiї.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG