Спеціальні потреби

Актуально

Українська служба Голосу Америки розпочинає 60-ий рік мовлення

Коментар керівника служби Адріяна Кармазина з приводу річниці

12 грудня 1949 року вийшла в ефір перша радіопрограма Української служби Голосу Америки. Отож зараз ми розпочинаємо 60-ий рік мовлення. З нагоди круглої дати хочу поділитися деякими міркуваннями про нашу нинішню роботу та очікування на майбутнє.

З погляду журналіста, рік, що минає, був чи не найрезонанснішим в нашій діяльності від часу Помаранчевої революції в Україні. Протягом цього року ми, сподіваюсь, оперативно і вичерпно висвітлили для наших слухачів і глядачів в Україні перебіг сьогодні вже історичної передвиборчої кампанії у США, яка завершилася обранням першого в історії країни чорношкірого президента -- Барака Обами. Висвітлення нами президентських перегонів включало низку прямих включень з партійних з`їздів, в Денвері, Колорадо, та Сейнт-Полі Міннесота, як також подачу нами думок експертів з приводу головних внутрішньо- і зовнішно-політичних орієнтирів обидвох провідних кандидатів. І ми сподіваємося, що спосіб висвітлення нами цьогорічної кампанії – попередніх виборів, опитувань громадської думки і кандидатських дебатів – був для Вас таким же цікавим, як для нас захоплюючим.

У наступному, 2009-ому році, Українська служба Голосу Америки намагатиметься бути найнадійнішим для українського споживача джерелом інформації про події у Сполучених Штатах, про їх зовнішню політику (зокрема ту її частину, що стосується України), про новинки та тенденції в американському суспільстві, включаючи найновіші досягнення у сферах охорони здоров`я, освіти, науки і техніки. Звісно, не поза нашою увагою залишаться і проблеми, перед якими сьогодні стоїть Америка та її народ. І, як завжди, ми інформуватимемо Вас про життя американських українців – їх досягнення та їх намагання зберегти і передати наступним поколінням предківську спадщину.

Протягом останніх років Голос Америки виділив чимало ресурсів – фінансових і кадрових – на телепрограми українською мовою. Це – щоденні вечірні теленовини «Час-Time» та щотижневий тележурнал «Вікно в Америку». Нам надзвичайно приємно, що близько чотирьох мільйонів українців щонайменше раз у тиждень дивляться ці програми. Крім цього, ми розширюємо співпрацю з різними телемережами в Україні, пропонуючи їм спеціальні репортажі, які ці часто транслюють у прайм-тайм. І, на майбутнє, ми сподіваємося, що важливе місце в українському інформаційному просторі займе і наша вебсторінка – www.holosus.us – на яку українці могтимуть завітати будь-коли у пошуках інформації про Америку (і світ).

Всі новини дня

Бої за Херсон супроводжувалися викраденнями мирних жителів російськими військами 

Бої за Херсон супроводжувалися викраденнями мирних жителів російськими військами. Human Rights Watch серед причин переслідувань називає збір інформації та спробу змусити людей припинити опір.

Спектакль «Мама по Скайпу» у Нью-Йорку 

Спектакль «Мама по Скайпу» у Нью-Йорку 
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:13 0:00

Українські діти виступили у спектаклі «Мама по Скайпу» у бруклінському театрі Irondale в Нью-Йорку. Його прем’єра в Україні відбулася в одному з бомбосховищ Львова навесні цього року.

Міністерка енергетики США: про ситуацію на ЗАЕС, енергетичну безпеку та підтримку України. Інтерв’ю

"Навколо атомної станції не має бути військових дій. Крапка. […] Ми рішуче засуджуємо те, що зробила Росія. Ми хочемо, щоб вони повернули контроль над станцією українцям" - міністерка енергетики США Дженніфер Ґренголм в інтерв'ю Голосу Америки.

У Львові відбулась зустріч Зеленського з Ердоганом та Гуттерішем – підсумки. Відео

У Львові відбулась зустріч Володимира Зеленського з турецьким президентом Реджепом Ердоганом та Генсеком ООН Антоніу Гуттерешем. Як повідомили в офісі українського президента, обговорили експорт зерна та ядерний шантаж Росії на Запорізькій АЕС.

Це війна артилерії та дронів. Розвідгрупа "Світлячки" готуються до контрнаступу на Миколаївщині. Відео

Українська розвідгрупа «Світлячки» провела операцію безпілотників, щоб протистояти будь-якій спробі Росії захопити додаткові території у Миколаївському регіоні.

Більше

XS
SM
MD
LG