Спеціальні потреби

Українська служба Голосу Америки розпочинає 60-ий рік мовлення


Коментар керівника служби Адріяна Кармазина з приводу річниці

12 грудня 1949 року вийшла в ефір перша радіопрограма Української служби Голосу Америки. Отож зараз ми розпочинаємо 60-ий рік мовлення. З нагоди круглої дати хочу поділитися деякими міркуваннями про нашу нинішню роботу та очікування на майбутнє.

З погляду журналіста, рік, що минає, був чи не найрезонанснішим в нашій діяльності від часу Помаранчевої революції в Україні. Протягом цього року ми, сподіваюсь, оперативно і вичерпно висвітлили для наших слухачів і глядачів в Україні перебіг сьогодні вже історичної передвиборчої кампанії у США, яка завершилася обранням першого в історії країни чорношкірого президента -- Барака Обами. Висвітлення нами президентських перегонів включало низку прямих включень з партійних з`їздів, в Денвері, Колорадо, та Сейнт-Полі Міннесота, як також подачу нами думок експертів з приводу головних внутрішньо- і зовнішно-політичних орієнтирів обидвох провідних кандидатів. І ми сподіваємося, що спосіб висвітлення нами цьогорічної кампанії – попередніх виборів, опитувань громадської думки і кандидатських дебатів – був для Вас таким же цікавим, як для нас захоплюючим.

У наступному, 2009-ому році, Українська служба Голосу Америки намагатиметься бути найнадійнішим для українського споживача джерелом інформації про події у Сполучених Штатах, про їх зовнішню політику (зокрема ту її частину, що стосується України), про новинки та тенденції в американському суспільстві, включаючи найновіші досягнення у сферах охорони здоров`я, освіти, науки і техніки. Звісно, не поза нашою увагою залишаться і проблеми, перед якими сьогодні стоїть Америка та її народ. І, як завжди, ми інформуватимемо Вас про життя американських українців – їх досягнення та їх намагання зберегти і передати наступним поколінням предківську спадщину.

Протягом останніх років Голос Америки виділив чимало ресурсів – фінансових і кадрових – на телепрограми українською мовою. Це – щоденні вечірні теленовини «Час-Time» та щотижневий тележурнал «Вікно в Америку». Нам надзвичайно приємно, що близько чотирьох мільйонів українців щонайменше раз у тиждень дивляться ці програми. Крім цього, ми розширюємо співпрацю з різними телемережами в Україні, пропонуючи їм спеціальні репортажі, які ці часто транслюють у прайм-тайм. І, на майбутнє, ми сподіваємося, що важливе місце в українському інформаційному просторі займе і наша вебсторінка – www.holosus.us – на яку українці могтимуть завітати будь-коли у пошуках інформації про Америку (і світ).

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG