Спеціальні потреби

Актуально

Карзай: від авіаудару НАТО загинули афганські передвиборчі активісти

Президент Афганістану Гамід Карзай сказав, що повітряний рейд сил НАТО вразив автоколону активістів передвиборчої кампанії на півночі країни, вбиваючи 10 цивільних осіб.

Карзай засудив авіаудар, здійснений сьогодні у провінції Тахар. Представники НАТО кажуть, що вони розслідують обставини інциденту.

Речник провінційного уряду Фаїз Могаммад Тавгіді повідомив, що літак НАТО уразив активістів, які працювали на кандидата у парламентських виборах, запланованих на 18-е вересня. Тавгіді сказав, що у рейді кандидат Абдул Вагід отримав поранення.

Інцидент стався саме коли міністр оборони США Роберт Ґейтс прибув до Кабула для розмов з президентом Карзаєм та командуючим силами НАТО в Афганістані генералом Дейвидом Петреусом.

Жертви серед афганського цивільного населення внаслідок операцій НАТО стали одним з головних джерел напруження між Карзаєм та членами альянсу.


Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG