Спеціальні потреби

ЗМІ: від повітряних ударів в Афганістані загинули «десятки цивільних


Випускна церемонія в Академії афганських сил спеціального призначення

У результаті американських повітряних ударів, скерованих проти угруповання Талібан, загинули десятки ісламістів, але також цивільні особи. Про це повідомили місцеві мешканці та засоби масової інформації.

Афганські сили спеціального призначення, підтримувані іноземними повітряними силами, беруть участь у великій наступальній операції у неспокійному районі Чардара, що в провінції Кундуз.

Угруповання Талібан надіслало підкріплення із сусідньої провінції Баглан, у результаті чого афганські війська попросили НАТО надіслати повітряну допомогу на підтримку місцевих сил, заявив представник Ахмед Салем.

Проте він заперечив повідомлення про жертви серед цивільного населення, кажучи, що селяни залишили район перед тим, як почалася скерована проти Талібану операція і від повітряних ударів загинуло понад 30 антиурядових бойовиків.

Однак мешканці і місцеві політики заявили, що Талібан змусив групу цивільних піти на місце, яке піддано бомбардуванню, щоб зібрати убитих і поранених людей. У той момент місце обстріляно ракетами з американських безпілотників.

Представник Талібану заявив, що бойовики відбили наступ афганських солдатів та що в районі йшли інтенсивні бої. Він твердив, що нічне бомбардування здійснили американські літаки, які вбили «десятки цивільних».

Немає можливості перевірити твердження жодної зі сторін. Американські збройні сили поки що не коментуали повідомлення про цивільні жертви.

Дивіться також: Цей українець стоїть за комп’ютерною революцією, без якої Apple могло б і не бути

Цей українець стоїть за комп’ютерною революцією, без якої Apple могло б і не бути. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:45 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG