Спеціальні потреби

В Афганістані таліби вбили армійського генерала


Афганські сили безпеки

Згідно з повідомленням, у південній провінції Кандагар талібські нападники-смертники вбили високопоставленого генерала афганської армії.

Три нападники з прикріпленою до тіла вибухівкою ввійшли ввечері до резиденції генерала Хана Аґги у районі Данд як гості, після чого відкрили вогонь по всіх зібраних. Вони підірвали себе або були вбиті службовцями безпеки. Про це повідомив «Голосу Америки» командувач регіональним корпусом генерал Давуд Шах Вафадар.

У результаті атаки також серйозно поранено молодого сина вбитого генерала.

Вафадар заявив, що Аґга, заступник начальника 205 військового корпусу Атал з цивільних питань, дуже часто приймав гостей у своїй резиденції.

В окремому інциденті, щонайменше семеро службовців поліції загинули в результаті атаки у районі Аргандаб, що також у провінції Кандагар. Офіційні особи заявили, що вбиті службовці місцевої поліції спали, коли троє їх товаришів відкрили по них вогонь, після чого втекли з місця інциденту зі зброєю і боєприпасами, що належали жертвам.

Відповідальність за атаку взяв на себе представник Талібану, кажучи, що після проведення атаки нападники повернулися до повстанців.

Дивіться також: Важелі впливу США для звільнення Савченко прокоментував екс-посол

Важелі впливу США для звільнення Савченко прокоментував екс-посол. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00

XS
SM
MD
LG