Спеціальні потреби

У Кабулі закінчується мирна конференція


Останнього дня мирної конференції в Кабулі учасники ради старійшин докладали зусиль для досягнення консенсусу щодо плану, метою якого було б закінчення конфлікту з угрупованням Талібан.

Приблизно 1 600 делегатів опрацьовували план, на основі якого президент Гамід Карзай мав би розпочати переговори з талібами.

У четвер афганські старійшини та інші учасники мирної конференції у менших робочих групах обмірковували способи примирення з повстанцями.

Заступник голови конференції Кіямуддін Кашаф накреслив теми дебатів учасників конференції. Він сказав, щоб деякі делегати хочуть, щоб Сполучені Штати звільнили талібських в’язнів з військових в’язничних центрів, якщо проти них дотепер не висунули звинувачень. Інші делегати пропонували, щоб Організація Об’єднаних Націй усунула прізвища лідерів Талібану із чорних списків.

Представників угруповання Талібан не було запрошено на мирну конференцію. Талібан заявив, що не розпочне мирних переговорів доти, доки іноземні війська не залишать території Афганістану.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG