Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Карзай піддав критиці втручання іноземців у справи Афганістану

  • Голос Америки

Карзай піддав критиці втручання іноземців у справи Афганістану

Президент Афганістану Гамід Карзай знову піддав критиці те, що він називає іноземним втручанням у політичні справи його країни. Карзай виступив з такою критикою у вівторок у промові для відзначення сьомої річниці прийняття конституції Афганістану.

Афганський лідер не назвав конкретної країни, але сказав, що іноземці мусять дозволити Афганістану повністю запровадити в життя свою конституцію. Він додав, що його країна не може зробити цього доти, доки вона не є повністю незалежною.

Це не перший раз, що Карзай висловився критично про іноземні елементи в Афганістані. Торік він наказав приватним фірмам втримання безпеки, щоб вони припинили свої операції, кажучи, що вони підривають діяльність збройних сил і поліції.

Тимчасом афганська поліція заявила у вівторок, що в результаті вибуху в центральній частині Кабула загинув поліцейський і ще двоє людей отримало поранення.

Офіційні особи кажуть, що вибух стався в час, коли експерт намагався розрядити вибуховий пристрій неподалік Міністерства оборони.

XS
SM
MD
LG