Спеціальні потреби

В Афганістані таліби вбили 10 службовців сил безпеки


Внаслідок збройної сутички з бойовиками Талібану у провінції Герат на заході Афганістану загинули 10 службовців афганських сил безпеки.

За повідомленням представника місцевої поліції, внаслідок перестрілки, яка спалахнула в понеділок, загинули п'ять поліцейських і п'ять військовослужбовців.

Начальник районного відділу сил безпеки був серед убитих в бою, який почався, коли таліби напали на поліцейську автоколону.

Тим часом, представник НАТО сказав, що, можливо, Альянс був відповідальним за "ненавмисну, але, тим не менш трагічну" загибель трьох афганських цивільних у ході операції в неділю в провінції Логар.

За твердженням коаліції під час рейду було вбито бойовиків.

Президент Афганістану Гамід Карзай засудив операцію НАТО, заявивши, що вона призвела до загибелі чотирьох дітей, які пасли худобу в той час.

Втрати серед цивільного населення стали джерелом напруженості у відносинах між афганським урядом та очоленими США силами НАТО в країні.

Тим часом, за повідомленням НАТО, внаслідок нападу бойовиків на сході Афганістану загинув американський військовослужбовець.
XS
SM
MD
LG