Спеціальні потреби

Актуально

Міністр оборони США відвідав американських солдатів в провінції Кандагар

Міністр оборони США Роберт Ґейтс зустрівся в п’ятницю в Афганістані з солдатами на базі біля Кандагара. Він попередив, що на них чекають важкі дні в зв’язку з продовженням зусиль витіснити бойовиків Талібану з їх опорних пунктів в Кандагарі. Міністр Ґейтс також висловив співчуття з приводу нещодавної загибелі восьми американських солдатів. Відповідаючи на запитання одного з солдатів про вірогідність прямого втручання американських сил в пакистанській провінції Вазірістан, Роберт Ґейтс сказав, що це малоймовірно. Саме там переховуються бойовики і звідти вони здійснюють напади через афганський кордон на контингент НАТО. Міністр Ґейтс зазначив, що цю проблему вирішують пакистанські збройні сили, але додав, що нещодавні повені відстрочують наступ урядових сил проти бойовиків.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG