Спеціальні потреби

«Вашингтон пост»: Афганський уряд веде розмови з Талібаном


«Вашингтон пост»: Афганський уряд веде розмови з Талібаном

Газета «Вашингтон пост» повідомила, що представники угруповання Талібан розпочали таємні розмови з урядом Афганістану про закінчення війни.

Повідомлення, оприлюднене у вівторок ввечері, посилається на неназвані афганські та арабські джерела, які підкреслюють, що це лише попередні розмови.

У них сказано, що це вперше, на їх думку, представники Талібану, уповноважені розмовляти від імені Квета Шури, базованої в Пакистані організації афганських талібів, яких очолює Мохамед Омар.

Згідно з джерелами повідомлення, Квета Шура обговорює угоду, на основі якої представники Талібану ввійшли б до складу уряду і був би опрацьований графік виведення іноземних військ.

Газета «Вашингтон пост» пише, що в розмовах не беруть участі представники Гаккані, окремого екстремістського угруповання, проти якого були скеровані недавні американські ракетні атаки в північно-західному районі Пакистану.

Всі джерела, на які посилається повідомлення, висловили занепокоєння, що оприлюднення інформації про зустрічі можуть підірвати переговори.

XS
SM
MD
LG