Спеціальні потреби

«Вашингтон пост»: Афганський уряд веде розмови з Талібаном


«Вашингтон пост»: Афганський уряд веде розмови з Талібаном

Газета «Вашингтон пост» повідомила, що представники угруповання Талібан розпочали таємні розмови з урядом Афганістану про закінчення війни.

Повідомлення, оприлюднене у вівторок ввечері, посилається на неназвані афганські та арабські джерела, які підкреслюють, що це лише попередні розмови.

У них сказано, що це вперше, на їх думку, представники Талібану, уповноважені розмовляти від імені Квета Шури, базованої в Пакистані організації афганських талібів, яких очолює Мохамед Омар.

Згідно з джерелами повідомлення, Квета Шура обговорює угоду, на основі якої представники Талібану ввійшли б до складу уряду і був би опрацьований графік виведення іноземних військ.

Газета «Вашингтон пост» пише, що в розмовах не беруть участі представники Гаккані, окремого екстремістського угруповання, проти якого були скеровані недавні американські ракетні атаки в північно-західному районі Пакистану.

Всі джерела, на які посилається повідомлення, висловили занепокоєння, що оприлюднення інформації про зустрічі можуть підірвати переговори.

Відео

Відео затримання Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
XS
SM
MD
LG